Myslíte si, že úspěšná kariéra vám přinese celkovou životní spokojenost a úspěch? Možná se mýlíte. I zdravé rodinné a partnerské vztahy jsou základem naplněného života. Velmi často jsou osobní vztahy důležitější než úspěšná kariéra. Pokud máte pocit, že v některé životní oblasti selháváte, zkuste se obrátit na manželskou poradnu Praha 8.

Přitahujete stále stejné typy partnerů a nevíte proč?

Manželská poradna Praha (Klara-pokorna.cz) vám nabízí pomoc i v rámci rozboru osobnosti, vztahového poradenství, osobního poradenství a partnerského poradenství. Například partnerská poradna Praha vám napoví, proč máte problém najít vhodný protějšek.  Také budete mít příležitost dozvědět se, proč svého partnera stále nenacházíte, případně proč přitahujete stále stejné typy partnerů.

Skrze analýzu společných partnerských cest je možné konečně pojmenovány problematické oblasti vašeho vztahu. V rámci partnerského poradenství se můžete více dozvědět o osobnosti partnera, jeho silných či slabých stránkách. Zjistit například, zda je váš partner rodinný typ a jaký by mohl být rodič…

  Čistička odpadních vod

Základem je důvěra a naprostá diskrétnost

Mgr. Klára Pokorná provádí nejen osobnostní a vztahové rozbory (osobnostní poradenství Praha 8, vztahové poradenství Praha 8), ale věnuje se také personalistice a firmám (firemní poradenství Praha 8).

● Pokud jde po osobní poradenství, dokáže například na základě data narození klientovi určit hlavní životní témata a problematické oblasti. Přinese vám také informace o vašem charakteru, dispozicích a vlohám ke studiu a profesi. Analýza  osobních vztahů patří též k jejímu hlavnímu předmětu činnosti.

● Pokud jde o firemní poradenství, nabídne vaší firmě netradiční formu personalistiky a na základě vašich požadavků dokáže sestavit efektivní tým. Vyhotoví také posudky budoucích kandidátů či stávajících zaměstnanců a spolupracovníků.
Manželská poradna, firemní poradenství, vztahové poradenství i partnerské poradenství vychází především z důvěry a naprosté diskrétnosti, které jsou naprosto klíčová pro spolupráci mezi poradkyní Klárou Pokornou a jejími klienty. Hlavními metodami práce poradkyně Kláry Pokorné jsou astrologie a karmická numerologie.

Post by admin

Comment(0)