- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNapumpujte se španělskou energií

Napumpujte se španělskou energií

-

- Komerční sdělení -aktuality

Říká se, že šaty dělají člověka. A i když se jedná o české přísloví, pro španělské oblečení platí několikanásobně. Španělsko je známé pro svou živelnost a horkokrevnost, která může povzbudit i vaše sebevědomí, když se obléknete do španělské značky šatů Desigual. Takže bude dobře vypadat a k tomu se i významně cítit, to je celkem dobrá kombinace, ne?

Španělská značka módních kousků Desigual se prodává po celém světě a to už od roku 1984, kdy byla založena. Není to tedy jenom nějaká novinka, boom, které vzápětí zmizí a vám zbudou v šatníku jenom out trička a šaty. Např. Desigual šaty už frčí nějakou tu dobu a jeho stylovost a originalita se nemění. Thomas Mayer založil tuto společnost už ve dvaceti, přičemž jeho elán a nadšení pro vymanění se ze stáda, nese Desigual dodnes.

Vezměte si kastaněty a probuďte své já

Přesně takové pocity ve vás vzbudí outfity od Desigual. Značka je určena jenom pro ženy, takže se může plně soustředit na jejich potřeby. Základním smyslem je, abyste se v oblečení cítila dobře, přirozeně a vesele, ať už vás během dne čeká cokoliv. I když máte den blbec, prodavačka v obchodě je protivná a doma na vás čeká hora neumytého nádobí, Desigual vás v tom podrží.

Vyzkoušet si takhle můžete všechny kousky spadající do kategorie dámského oblečení. To znamená, že značka Desigual vám nabízí převážně dámské šaty a sukně, najdete mezi nimi ale i klasická trička nebo kalhoty. Kromě toho jsou tu i další doplňky jako jsou kabelky, peněženky a šátky.

Čím je Desigual tak ojedinělá?

Jak říká samotné heslo této španělské značky: „Desigual se liší.“. A to opravdu hodně. Nejedná se o žádné konvenční oblečení, ve kterém byste zapadla do davu jako klíč do zámku. Právě naopak. Charakteristickým znakem oblečení od Desigual jsou barevné vzory květin, motýlů, srdcí, kruhů, mandal a dalších živých obrazů. Díky nim oblečení nevypadá nudně a každodenně, ale vesele, hravě a živelně. Účelem je, aby každá žena pocítila španělskou krev a temperament, který v ní je.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje