- Komerční sdělení -zeny
CestováníKam do Prahy vyrazit na nákupy?

Kam do Prahy vyrazit na nákupy?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nejproslulejším místem pro nakupování v Praze je ulice Pařížská, kterou lemují obchody luxusních světových značek. Ne každá žena ale na nákupy v takových obchodech má. Také o nákupech v Pařížské jenom sníte? Věřte, že na tom jste stejně jako většina žen. Nemusíte ale smutnit, protože i značky méně zvučných jmen nabízí luxusní kousky oblečení za přiměřenou cenu. Kde je v Praze najdete?

Kouzlo obchodního centra

Nejlepší obchody s módním oblečením se koncentrují do obchodních center, což jako zákaznice jistě oceníte. Abyste nakoupila, nemusíte se „kodrcat“ z místa na místo přes celou Prahu. Mezi top obchodní centra patří OC Letňany, kde najdete obchody s módou od značek jako je Zara, Terranova, Guess aj.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Dalším oblíbeným místem je OC Chodov, ze kterého se brzy stane největší obchodní centrum v Praze, pod jednou střechou se bude nacházet 296 obchodů (více zde). Mezi místa hodna návštěvy se řadí i OC Palladium či proslulá Kotva. Pokud nebazírujete na značkovém oblečení, vyrazte za nákupy na pražské tržnice. Největší je SAPA, širokou nabídku různého zboží nabízí i Holešovická tržnice.

Jeden den?

Nabídka obchodů je mnohem větší a pokud si nákupy chcete užít bez stresu, vyhraďte si minimálně dva dny. Pro ubytování doporučujeme hotel Belvedere. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází téměř v centru Prahy.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Nabízí stylově zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Jedná se o hotel v Praze 7, pouhých 5 minut chůze od hotelu se nachází stanice metra Vltavská, takže je ideálním výchozím bodem pro nákupní „nájezdy“. Není třeba se bát, že byste za ubytování draze platila. Belvedere patří mezi levné pražské hotely.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_hotelbelvedereprague_cz_03

Pokud se ubytujete na 1 až 2 dny a zaplatíte předem, dostanete slevu 10 %, při platbě předem a ubytování na 3 a více nocí, sleva činí 15 %! Hotel má vlastní restauraci a lobby bar, kde si můžete po nákupech odpočinout.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje