- Komerční sdělení -zeny
CestováníKam do Prahy vyrazit na nákupy?

Kam do Prahy vyrazit na nákupy?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nejproslulejším místem pro nakupování v Praze je ulice Pařížská, kterou lemují obchody luxusních světových značek. Ne každá žena ale na nákupy v takových obchodech má. Také o nákupech v Pařížské jenom sníte? Věřte, že na tom jste stejně jako většina žen. Nemusíte ale smutnit, protože i značky méně zvučných jmen nabízí luxusní kousky oblečení za přiměřenou cenu. Kde je v Praze najdete?

Kouzlo obchodního centra

Nejlepší obchody s módním oblečením se koncentrují do obchodních center, což jako zákaznice jistě oceníte. Abyste nakoupila, nemusíte se „kodrcat“ z místa na místo přes celou Prahu. Mezi top obchodní centra patří OC Letňany, kde najdete obchody s módou od značek jako je Zara, Terranova, Guess aj.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Dalším oblíbeným místem je OC Chodov, ze kterého se brzy stane největší obchodní centrum v Praze, pod jednou střechou se bude nacházet 296 obchodů (více zde). Mezi místa hodna návštěvy se řadí i OC Palladium či proslulá Kotva. Pokud nebazírujete na značkovém oblečení, vyrazte za nákupy na pražské tržnice. Největší je SAPA, širokou nabídku různého zboží nabízí i Holešovická tržnice.

Jeden den?

Nabídka obchodů je mnohem větší a pokud si nákupy chcete užít bez stresu, vyhraďte si minimálně dva dny. Pro ubytování doporučujeme hotel Belvedere. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází téměř v centru Prahy.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Nabízí stylově zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Jedná se o hotel v Praze 7, pouhých 5 minut chůze od hotelu se nachází stanice metra Vltavská, takže je ideálním výchozím bodem pro nákupní „nájezdy“. Není třeba se bát, že byste za ubytování draze platila. Belvedere patří mezi levné pražské hotely.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_hotelbelvedereprague_cz_03

Pokud se ubytujete na 1 až 2 dny a zaplatíte předem, dostanete slevu 10 %, při platbě předem a ubytování na 3 a více nocí, sleva činí 15 %! Hotel má vlastní restauraci a lobby bar, kde si můžete po nákupech odpočinout.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje