- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNemáte s kým oslavit Valentýna? Nevadí!

Nemáte s kým oslavit Valentýna? Nevadí!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jste single? Nezoufejte a Valentýn i tak oslavte. Stačí se do sebe zamilovat a užít si svátek zamilovaných po svém! Přinášíme několik tipů, jak na to!

Nedávejte prostor smutku a sebelítosti. Naopak s otevřenou náručí přivítejte zdravou sebelásku. Neexistuje jediný důvod, proč byste si Valentýn nemohla užít i bez partnera právě vy! Čtěte více.

Ve dvou se to lépe táhne

Máte obavy, že by vás o samotě na svátek zamilovaných mohly přepadnout chmury? Pak nic nenechávejte náhodě a domluvte se s dalšími single kamarádkami na společném programu. Určitě takový návrh nejedna ocení.

  • Filmový večer

Domluvte se společně, který film byste rády shlédly. Doporučujeme veselé komedie. Rozhodnete-li se pro romantické či tragické filmy, nezapomeňte se zásobovat kapesníčky.

Budete-li se dívat na film doma, předveďte své kulinářské umění a společně si přichystejte různé dobroty a něco delikátního k popíjení.

Náš tip na Valentýna 2017: Vyparáďte se a zajděte si s kamarádkami do kina. Nechte se svádět Christianem Greyem. 😉 Potom si můžete zajít do baru na skleničku a třeba tam potkáte nějakého svého Christiana.

  • Beauty day

Čistě dámská záležitost, kterou si nejlépe užijete právě bez přítomnosti partnera! Pleťové masky, vlasové zábaly, tělový peeling, pedikúra či manikúra. Zkrášlovacích metod je nespočet. Stačí si vybrat.

Nezapomeňte na vhodné oblečení. V případě kosmetické procedury se budete pravděpodobně velmi příjemně a svobodně cítit v měkoučkém župánku nebo v pohodlném domácím úboru. Popíjejte, pojídejte a povídejte! Osvědčený balzám pro tělo i pro duši. 🙂

Má „maličkost“

Nemáte kolem sebe žádnou svobodnou kamarádku nebo sice máte, ale už má jiné plány? Nezoufejte si. Užít Valentýn si můžete klidně sama!

  • Rozmazlujte se

Místo sebe nechte plakat pouze svou peněženku! Popřemýšlejte, co by vám udělalo radost a zabavilo na část dne. Máte oblíbeného autora? Kupte si jeho nejnovější bestseller! Jste milovnice módy? Kupte si něco pěkného na sebe a k tomu pár módních časopisů!

Milujete masáže nebo prahnete po změně účesu? Blaho si můžete vychutnat i v podobě těchto služeb, během kterých navíc nezůstanete o samotě a nedáte tak prostor depresím.

  • Unavte se!

Běžte si zacvičit nebo zaběhat. Zbavíte se negativních myšlenek a necháte za vás „mluvit“ endorfiny. Zároveň se fyzicky unavíte a budete mít lepší pocit, že jste něco užitečné udělala sama pro sebe.

S příjemnou únavou se pak zachumlejte do měkké peřiny a například za doprovodu relaxační hudby spokojeně usínejte. Obavám a sebekritice nedejte sebemenší příležitost! Naopak si plně uvědomte, za co jste na sebe pyšná, a za co životu vděčná. Nestyďte se mluvit nahlas, vše vyřčené má mnohem větší efekt, než si myslíte.

Valentýn bez přítele? Nevadí | Curem.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

 

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje