- Komerční sdělení -zeny
BydleníChcete se cítit při snídani jako Brit? Pak si...

Chcete se cítit při snídani jako Brit? Pak si vyberte nádobí a prostírání z Anglie

-

- Komerční sdělení -aktuality

Anglická snídaně, to jsou dokonalé ingredience a chutě. Je uzpůsobena tak, aby dodala energii na celý den. Britové považují snídani za naprostý základ jídelníčku. Řádně se nasnídají, oběd odbydou rychlým jídlem a zpravidla také řádně povečeří. I vy se můžete cítit při snídani jako pravý Brit. Pořiďte si korkové prostírání a příbory s klasickým anglickým dekorem.

Prostírání z Anglie
Korkové prostírání z Anglie

Korkové prostírání a příbory pro dokonalé stolování

Nezbytnou součástí britské snídaně jsou červené fazole, vejce, párek, slanina, ovesná kaše, houby a rajčata a dokonalé tousty. Snídani podávejte na talířích, které uložíte na korkové prostírání. To je vyrobeno z korkové desky, ozdobeno vybraným obrázkem a opatřeno ochrannou fólií.

Ke snídani potřebujete i příbory. Ty jsou vyrobeny z nerezavějící oceli prvotřídní kvality. Pořídit si můžete kávové lžičky, vidličky na moučník, lžičky na čaj, moučník i espresso, polévkové lžíce a další.

Součástí snídaně nejsou jen tousty a ovesná kaše. Důležité jsou i nápoje. Mezi oblíbené patří již tradičně čaj, který můžete umístit třeba do měděné konvičky se sítkem, která je uzpůsobena na výrobu toho nejlepšího čaje.

Anglický čaj s mlékem

Na snídani i během dne si Britové pochutnají na čaji s mlékem. Buďte jako oni a vyzkoušejte ho. Můžete jej podávat ve skleničkách vyrobených v Anglii. Příprava čaje s mlékem je umění. Konvici důkladně prohřejte, používejte měkkou vodu. Čaj nechte louhovat po dobu tří minut. Do šálku nalejte čaj a poté jej dolijte mlékem. Můžete přidat cukr, stévii či jiné sladidlo. Aby jste dosáhli stejné chutě čaje, museli by jste být pravým Angličanem. S tím pravým nádobím na podávání snídaně se tak budete rozhodně cítit.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje