Firemní večírek, proč ne

Po celém světě se konají denně oslavy, firemní večírky, svatby, párty… A ne vždy jde o rodinné sešlosti. Stále častěji pořádají firmy večírky pro své zaměstnance. Kolegové, ať už jsou někteří z nich nadřízení nebo ne, se tak mají šanci poznat i jinak než v pracovním shonu s hlavou plnou povinností.

Firemní večírek na statku

Firemní večírek na statku

Soukromá událost i firemní večírek

Zkuste netradiční místo pro váš firemní večírek. Nemusíte si zamlouvat žádný bar ani restauraci, zamluvte si rovnou celý statek! Benický statek se nachází kousek pod Prahou a je obklopen lesy a loukami, takže vás nebudou omezovat žádní sousedé a obyvatelé vesnice či města, můžete tak slavit až do rána.

Prostor pro malé i velké firmy

Jde-li o komornější firemní večírek pro 30 osob, k dispozici je tu seminární místnost se zázemím pro uvolněné i pracovní sešlosti.

Firemní večírek

Firemní večírek

Při počtu do 250 osob lze pronajmout starobylý špejchar, který je unikátním prostorem celého barokního statku Benice. Špejchar má v přízemí prostor pro hostinu a zábavu, v patře je možnost například foto koutku.

  Váháte, zda si pořídit CNG vůz? Nechte se inspirovat Honzou Vančurou

Díky rozlehlým přiléhajícím loukám a velkému nádvoří není problém vytvořit akci až pro 1 000 osob. Na této velké akci je navíc několik možností hostiny, je jen na vás, zda máte raději raut nebo grilování.

Firemní večírek, zaručená zábava pro všechny

Ochotný personál statku Benice se vám vynasnaží splnit každé přání a mimo vašich požadavků vám nabídne i několik možností doprovodných aktivit, které potěší zaměstnance z kanceláří i výroby. Mezi nabízené programy patří vámi zvolené venkovní zážitkové hry, projížďka kočárem, jízda zručnosti traktorem z osmdesátek nebo dovednosti spojené s jízdou na koních. Při všech aktivitách zažijete spoustu zábavy a společně zažijete něco, na co nikdy nezapomenete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Related post

Móda a Styl

Svatební sezóna pro rok 2016 se kvapem blíží!

Služby

Svatební fotografka je důležitou součástí každé svatby, jak vybrat tu nejlepší?

Zprávy

Svatební video zachytí vaše jedinečné okamžiky

Comment(0)