- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyPodle čeho vybrat náramek z minerálů?

Podle čeho vybrat náramek z minerálů?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete darovat někomu ze svých blízkých něco hezkého, co by mu udělalo radost? Nebo chcete udělat radost hlavně sami sobě, protože si to zkrátka a dobře zasloužíte? Náramky z minerálů jsou skvělý způsob, jak vykouzlit úsměv na tváři a nezáleží na tom, jestli sobě nebo někomu blízkému. Mezi lidmi se dokonce říká, že tento módní doplněk má hluboký význam. A už jenom kvůli tomuto byste k výběru náramků z minerálů měli přistupovat trochu jinak než tak, že zvolíte jeden pouze namátkou.

Co kámen, to jiné vlastnosti

Při výrobě náramků z minerálních kamenů se používají nejrůznější minerály. Jak už z názvu tohoto módního doplňku ostatně vyplývá. Když budete vybírat ideální náramek pro vás nebo vaše blízké, je důležité zjistit, jaký kámen by mohl být nejvíce ku prospěchu. Každý druh má trochu jiné vlastnosti.

Například takový achát je kamenem síly. Dokonce se o něm říká, že je jedním z nejstarších léčivých kamenů vůbec. Má tendenci pomáhat člověku při rozhodování. Ovšem takový hematit zase přináší mír a klid. A co jaspis? Ten je zase kamenem klidu, štěstí a zdraví a krásy.

Napoví i znamení zvěrokruhu

Co může mít také rozhodující slovo při výběru náramku z minerálů, jsou znamení zvěrokruhu. I když je pravdou, že se náramky budou nosit jenom na ozdobu, pokud se trefíte i do znamení, třeba mu bude obdarovaný přisuzovat nějaké pozitivní věci, které se mu v životě při jeho nošení stanou.

Například pro Berany jsou vhodné náramky z akvamarínu, heliotropu nebo magnezitu, ovšem Raci spíše zaujmou křišťály, turmalíny nebo měsíční kameny. Pro Panny jsou zase jako dělané náramky z ametystu nebo opálu, na Střelce dobře působí avanturín, malachit nebo tyrkys.

Vzhled má taky své slovo

Anebo si jen vybírejte náramek podle svého vkusu. Jak již bylo zmíněno, je to především módní doplněk, který byste měli vynosit. Vzhledovou stránku věci proto neopomíjejte.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje