- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyTak naposledy: Sušička na prádlo opravdu není zbytečnost

Tak naposledy: Sušička na prádlo opravdu není zbytečnost

-

- Komerční sdělení -aktuality

Moderní domácnosti bývají přeplněné nevyužívanými spotřebiči. V pomyslném žebříčku „krámů“, které slouží spíše jako lapače prachu, vévodí popkornovač, palačinkovač, elektrická pec na pizzu a jogurtovač. Bez všech těchto pomocníků se skutečně obejdeme – v kuchyni jen zabírají drahocenné místo. Ale sušička na prádlo? Ta je sice o dost větší než zmíněné věci, ovšem z hlediska využitelnosti jde o úplně jinou ligu. Jen si to možná zatím nemyslíte.

Proč doma udělat místo pro sušičku na prádlo? Správných odpovědí se nabízí víc než dost. Výhody by se daly shrnout následujícím způsobem: ušetříte spoustu času a námahy, a to především v případě, že se staráte o prádlo většímu počtu členů rodinného klanu.

Všudypřítomné sušáky budiž minulostí

V rodině se dvěma, třemi či dokonce více dětmi je sušička nepostradatelným pomocníkem, který řeší palčivý problém v podobě nepřeberného množství rozvěšeného prádla. Oblečení z útrob sušičky vytáhnete suché, a navíc bez žmolků, zvířecích chlupů a dalších nečistot, jež na látce obvykle zůstávají i po praní. A nejen to – prádlo bývá i citelně měkčí, nadýchanější a voňavější (takže nebudete muset používat tolik aviváže).

Dejte vale žehlení

Dobrá zpráva je, že usušené prádlo není třeba žehlit. Díky proudícímu studenému vzduchu, který profouká prádlo v chladící fázi, se látka nepomačká. Jednoduše oblečení vytáhnete, poskládáte a uložíte do skříně.

Když zrovna spěcháte…

Sušička na prádlo je k nezaplacení ve chvílích, kdy si potřebujete vzít oblečení, které jste zrovna vyprali. Přirozené schnutí trvá dlouho, doba sušení se pohybuje řádově v minutách až hodinách.

Jak za novou sušičku ušetřit?

Pokud vás od pořízení sušičky na prádlo odrazuje cena, poohlédněte se po zboží druhé jakosti. Tak, jako se prodávají automatické pračky levně, protože mohou být např. rozbalené nebo vystavené na prodejně apod., jsou k dostání také sušičky.

Sušičky na prádlo levně zakoupíte v eshopu diskontni-nakupy.cz, kde najdete bílé spotřebiče světových značek jako Bosch, Samsung, Beko, Siemens, LG či AEG.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje