- Komerční sdělení -zeny
HoroskopyČínský horoskop 2016 Had

Čínský horoskop 2016 Had

-

- Komerční sdělení -aktuality

Had čínský horoskop 2016

Pozor Hadi je čas zpomalit své životní tempo a nežeňte se za každou cenu rychle kupředu! Jasné cíle,které jste měli v loňském roce si srovnáte a uvidíte jasný a výrazný postup kupředu. Opice však Hadům radí, že je čas ubrat plyn a užívat si toho, co máte!

Čínský horoskop Had 2016
Čínský horoskop Had 2016

Opice způsobí, že mohou nastat chvilky zmatení a bude vás trápit.  Ve vašem životě nejsou věci tak jasné a přímočaré, jako by se vám líbilo. Tím však dostanete šanci proniknout více pod povrch věcí a rozvíjet hlavně vztahy mnohem více do hloubky. Komplikace leč jen malé se objeví hlavně v milostných vztazích, ale nemusíte mít obavy, protože jsou jen dočasné – a mají svůj smysl. Koukněte na vztah  z jiného úhlu pohledu, uvědomíte si, že to, co vypadá složitě, je ve skutečnosti velmi jednoduché – a posunete se na novou úroveň. V tomto roce je Opice velice přející k těm Hadům co chtějí trvalý vztah a nebo plánují založení rodiny.

Práce a možnosti Hada

Vaše komunikační schopností se vám  budou velice  hodit v pracovním i rodinném životě, hravě překonáte nejednu překážku. Nezapomínejte pomáhat ostatním – pak na oplátku pomohou i oni vám a všichni z toho budou profitovat! Velmi užitečné vám budou rady, hlavně v kariérním postupu, a navíc vám přinesou možnost překvapivě dobře si vydělat. Hadi zvládnou všechny překážky a dostanou zasloužené odměny.

Had: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Předchozí článekDrak v roce 2016
Další článekRady a tipy na dárky pro ženy

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje