- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiChcete vypadat skvěle v plesových šatech i po Vánocích?...

Chcete vypadat skvěle v plesových šatech i po Vánocích? Pořiďte si stahovací prádlo!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Leden je nejen obdobím předsevzetí, nových začátků, ale také plesů. Chcete vypadat v plesových šatech skvěle i bez dřiny ve fitku? Zkuste nenápadné stahovací prádlo, které vaši postavu zformuje raz dva a udělá z vás královnu plesů. Pojďme se podívat, jaké stahovací prádlo je pro vás ideální a jaké partie s ním můžete formovat.

Díky stahovacímu prádlu se budete cítit skvěle

Většina žen se zaměří na výběr plesových šatů a až v druhé řadě řeší spodní prádlo. Tenhle postup je celkem logický, pokud ovšem výběru spodního prádla věnujete dostatečnou pozornost. Různé typy šatů vyžadují odlišné spodní prádlo. Šaty byste si měla vybrat podle své postavy, aby se vám lépe podařilo zvýraznit vaše přednosti a zakrýt nedostatky. Krajkové stahovací prádlo vám pomůže zamaskovat špíčky na břiše i v oblasti hrudníku stejně dobře, jako zúží vaše stehna nebo vytvaruje a zpevní váš zadeček. Pevnější postava vám dodá zdravé sebevědomí.

Na co dbát při výběru stahovacího prádla?

V prodejně s prádlem objevíte stahovací kalhotky s nohavičkou, stahovací košilky, stahovací body, a hlavně stahovací kalhotky s vysokým pasem. Každý typ stahovacího prádla působí na jinou část těla. Pod plesové šaty doporučujeme stahovací košilku. Přirozeně vytvaruje vaši siluetu, zpevní nejdůležitější partie a můžete v ní protancovat celou noc, aniž by vám pod šaty dělala nějakou neplechu.

Jediné pravidlo

Pro výběr stahovacího prádla platí jedno hlavní pravidlo – vybírejte si prádlo se zeštíhlujícím efektem o 1 až 2 velikosti menší než je vaše obvyklá velikost spodního prádla. Možná vás vyděsí, jak moc jsou stahovací kalhotky malé, nicméně kýžený efekt bude naprosto perfektní. Další vychytávkou je rozepínací rozkrok u stahovacích kalhotek, který oceníte v momentě, kdy budete pospíchat na toaletu. Pokud chcete svůj vzhled dotáhnout k úplné dokonalosti, vybírejte stahovací prádlo bezešvé.

Materiál, odolnost a praní stahovacího prádla

Kvalitní stahovací prádlo se vyrábí z umělých vláken, jejichž hlavní vlastností je výborná elasticita. Syntetická vlákna jsou velmi odolná a pyšní se dlouhou životností i při velmi častém nošení. Prádlo perte jemně do 30 °C, vyhněte se sušičce, která narušuje elastičnost prádla. A poslední rada na závěr: Pokud se vám zalíbí nošení stahovacího prádla, noste jej nejdéle čtyři dny a pak nechte tělo volně odpočinout alespoň den nebo dva.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje