- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLet vrtulníkem, minuty, které budete milovat

Let vrtulníkem, minuty, které budete milovat

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chtěli byste dopřát vašim blízkým chvíle, na které nelze nikdy zapomenout? Toužíte společně prožít malé dobrodružství i romantické okamžiky? Chcete ochutnat pohled na svět z výšky, kde se všechny starosti rozplynou? Pak je let vrtulníkem to pravé!

Koně schová do kapsy

Staré pořekadlo říká, že svět je nejkrásnější z koňského sedla. Jenže toto pořekadlo jistě vzniklo v době, kdy jsme neměli možnost pohybovat se v oblacích se stejnou lehkostí, jako ptáci. Pohled na svět z výšky je jistě tím nejkrásnějším prožitkem a výška to bude mnohem větší, než byste okusili na hřbetu plnokrevníka. Vyskočíte ne do sedel, ale do sedadel vrtulníku Robinson R44. Tento krasavec vám ukáže poutavou krajinu pod vámi, kdy se vám zatají dech už od prvních vteřin po startu. Krajina se začne malebně klikatit a města, co přes všední den vládnou šedí a spěchem se promění v pohádkovou kulisu.

Let vrtulníkem vám umí nabídnout tu nejkrásnější prohlídku z míst, kde budete jen vy a vaši blízcí. Ničím nerušený zážitek, kdy si odnesete mnohem více než jen zaplněnou kartu fotoaparátu. Odnesete si vzpomínky na neskutečnou lehkost a nádheru létání. Na pocit nespoutaného světa a na místa, kam starosti mají vstup zakázán.

Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou krásným překvapením

Vyhlídkový let vrtulníkem si můžete vybrat v různé délce a předem jsou navrženy atraktivní trasy letu tak, abyste si prohlídli poutavá zákoutí blízkého okolí Prahy. Vypravit se ale můžete i mnohem dál nebo požádat o úpravu trasy tak, aby vám ukázala místa blízká vašemu srdci. Zážitkový let vrtulníkem je fantastický dárek pro vaše blízké nebo partnera. Kabina pojme 3 cestující, proto si romantické chvíle budete užívat v naprostém soukromí a vaše radost, úžas, údiv nebo dojetí nebudou ničím rušeny a zůstanou skryty před okolním světem.

Předchozí článekBlefaroplastika
Další článekJak se vyznat v lednicích

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje