- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylJaký šperk by neměl chybět ve vaší šperkovnici?

Jaký šperk by neměl chybět ve vaší šperkovnici?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Která žena by si nepřála zářit, být obdivovaná, líbit se a vzbuzovat otázky, jak to dělá, že vypadá tak krásně? K tomu všemu vám může pomoct výběr kvalitního šperku, který k vám bude „sedět“. Každá z nás by měla mít alespoň jeden, dva šperky s diamanty. Ať chceme, nebo ne, jsou úplně jiné než ostatní šperky. Mají ducha, jsou jedinečné, nádherné a toho, kdo je nosí, dovedou skutečně rozzářit.

Dejte na odiv vaše zápěstí

Možná jste čekaly, že bude nejlepší koupit si nový diamantový přívěšek. Jenomže uvažte, kolik šatů máte, které nemají výstřih do „V“, nebo k nimž by se řetízek s přívěškem nehodil. Zato většina šatů, které nosíme, mají buď krátké rukávy, jsou na ramínka, anebo mají rukávy tříčtvrteční. V drtivé většině případů je tak skvělé ozdobit své zápěstí, na které často zapomínáme. Diamantové náramky mohou mít nespočet podob. Vybrat si můžete naprosto jednoduché „kousky“, které můžete nosit nejen k šatům a významným událostem, ale i na běžnější nošení, kupříkladu, když vás čeká pracovní pohovor, máte schůzku s vašim nápadníkem, nebo jdete na oslavu narozenin.

Krásné jsou i diamantové náramky, které jsou kombinované z kamenů různých barev, kupříkladu čiré a červené či modré. Jestliže hledáte něco levnějšího, vhod by vám mohl přijít náramek, který tvoří šňůrka a na ní je umístěna krásná kytička z bílého zlata o průměru 0,7 mm vykládaná černými brilianty. Barevné provedení je ale bohaté, vybrat si můžete z mnoha barev šňůrek i přívěšků na nich.

Co nosíte na uších?

Ano, náušnice jsou nedílnou součástí outfitu většiny žen. Dovedou podtrhnout krásu ženy díky různým délkám i barvám. Což takhle koupit si náušnice s barvou kamene, která souhlasí s barvou vašich očí? Anebo s barvou šatů, které ráda nosíte? Uvidíte, jak vás rozsvítí.

Čeká vás svatba?

Dokonce i zásnubní prsteny s briliantem jsou žádaným zbožím. Není divu. Tento prsten budete nosit celý život a není důvod, proč by neměl být krásný a luxusní. Kámen může být nenápadný, maličký, ale také okázalý, velký, příp. doplněn dalšími menšími kameny. Tyto prsteny nejsou tak drahé, jak byste si mohli myslet. Stačí zabrouzdat internetem a podívat se po nich.

Koupíte-li si šperk s brilianty, nejenže získáte krásnu, ale zároveň výborně investujete své peníze. Tento typ šperku se totiž dědí z generace na generaci a zajisté se ním bude v budoucnu pyšnit i vaše dcera nebo vnučka.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje