Která žena by si nepřála zářit, být obdivovaná, líbit se a vzbuzovat otázky, jak to dělá, že vypadá tak krásně? K tomu všemu vám může pomoct výběr kvalitního šperku, který k vám bude „sedět“. Každá z nás by měla mít alespoň jeden, dva šperky s diamanty. Ať chceme, nebo ne, jsou úplně jiné než ostatní šperky. Mají ducha, jsou jedinečné, nádherné a toho, kdo je nosí, dovedou skutečně rozzářit.

Dejte na odiv vaše zápěstí

Možná jste čekaly, že bude nejlepší koupit si nový diamantový přívěšek. Jenomže uvažte, kolik šatů máte, které nemají výstřih do „V“, nebo k nimž by se řetízek s přívěškem nehodil. Zato většina šatů, které nosíme, mají buď krátké rukávy, jsou na ramínka, anebo mají rukávy tříčtvrteční. V drtivé většině případů je tak skvělé ozdobit své zápěstí, na které často zapomínáme. Diamantové náramky mohou mít nespočet podob. Vybrat si můžete naprosto jednoduché „kousky“, které můžete nosit nejen k šatům a významným událostem, ale i na běžnější nošení, kupříkladu, když vás čeká pracovní pohovor, máte schůzku s vašim nápadníkem, nebo jdete na oslavu narozenin.

  Šperk je osobní dárek pro něj

Krásné jsou i diamantové náramky, které jsou kombinované z kamenů různých barev, kupříkladu čiré a červené či modré. Jestliže hledáte něco levnějšího, vhod by vám mohl přijít náramek, který tvoří šňůrka a na ní je umístěna krásná kytička z bílého zlata o průměru 0,7 mm vykládaná černými brilianty. Barevné provedení je ale bohaté, vybrat si můžete z mnoha barev šňůrek i přívěšků na nich.

Co nosíte na uších?

Ano, náušnice jsou nedílnou součástí outfitu většiny žen. Dovedou podtrhnout krásu ženy díky různým délkám i barvám. Což takhle koupit si náušnice s barvou kamene, která souhlasí s barvou vašich očí? Anebo s barvou šatů, které ráda nosíte? Uvidíte, jak vás rozsvítí.

Čeká vás svatba?

Dokonce i zásnubní prsteny s briliantem jsou žádaným zbožím. Není divu. Tento prsten budete nosit celý život a není důvod, proč by neměl být krásný a luxusní. Kámen může být nenápadný, maličký, ale také okázalý, velký, příp. doplněn dalšími menšími kameny. Tyto prsteny nejsou tak drahé, jak byste si mohli myslet. Stačí zabrouzdat internetem a podívat se po nich.

  Jaké šperky zvolit na ples

Koupíte-li si šperk s brilianty, nejenže získáte krásnu, ale zároveň výborně investujete své peníze. Tento typ šperku se totiž dědí z generace na generaci a zajisté se ním bude v budoucnu pyšnit i vaše dcera nebo vnučka.

Post by admin

Related post

Zdraví

Šperky , jóga a Bali jdou dohromady

Móda a Styl

Kvalitní šperky všeho druhu za rozumnou cenu

Móda a Styl Trendy

Šperky jsou ctností každé ženy

Comment(0)