- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOveraly vedou jak během plesů, tak v létě

Overaly vedou jak během plesů, tak v létě

-

- Komerční sdělení -aktuality

Plesová sezona je v plném proudu. Mnoho žen si stále neví rady, co si na tak významnou a slavnostní událost obléknout. Proto se snaží obcházet co nejvíce obchodních center, které nabízí co největší nabídku plesových šatů a jiného vhodného oblečení. Pánové – ti už mají dávno jasno. Móda (co se týče právě mužů) udala jasný styl, a sice tmavě modrý oblek s hnědým páskem a stejnobarevnými polobotkami. Hodinky by měly být taktéž na místě, a to takové s hnědým řemínkem. Zkrátka pokud zvolíte kombinaci hnědé a tmavě modré, nikdy neuděláte krok vedle. Vyhněte se ale černým polobotkám nebo černému smutečnímu saku.

U dam je široká škála možností. Možná proto je to důvod, proč si ženy stále nemohou vybrat to pravé. Nejspíše záleží na vkusu každé z žen, ale ten se tak rychle mění. Dalo by se říct, že se mění stejně rychle jako móda sama. Pro letošek ale jasně vedou dlouhé úzké šaty s výkrojem na zádech. Pokud zvolíte tuto možnost, taktéž neuděláte chybu. Mějte ale na paměti, že šaty by se měly odvíjet od vaší postavy. Boubelky si nemohou obléct úzké upnuté šaty. Ty by měly raději zvolit šaty s áčkovou sukní, které je opticky zeštíhlí. Nejlépe by je mohly zkombinovat s lodičkami, protože ty jim udělají (jako každé ženě) vyšší nohy a hezčí lýtka. Nezapomínejte na vhodný výběr kabelky, ideální je psaníčko či malá a vkusná kabelka.

Vysoké ženy mají ještě na výběr jednu možnost, a sice overal. Overaly se staly velmi populárním a vkusným kouskem. Ten, kdo jej ještě nemá, by měl rychle utíkat do nejbližšího obchodu.

Overaly se ale nenosí pouze na slavnostní plesové události, ale také se s nimi setkáte během letních měsíců. Samozřejmě se nesetkáte s dlouhými nohavicemi, nýbrž s kraťáskovým provedením. Bývá na ramínka, abyste se během horkých letních dní zbytečně nepotili. K takovému typu overalu se skvěle hodí žabky nebo sandálky. Jsou vhodné například na koupaliště, protože pod něj lehce skryjete plavky.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje