- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyPan Garrison, Francine Smith nebo někdo úplně jiný? ...

Pan Garrison, Francine Smith nebo někdo úplně jiný? Kdo by byl podle vás lepším prezident?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Druhé kolo prezidentských voleb je tu a vy toužíte po přívalu čerstvého vzduchu? Zkuste si vybrat svého prezidenta z plejády animovaných postav z vašich oblíbených seriálů. Každý nominovaný má dle našeho mínění potenciál stát se tím nejlepším prezidentem v historii naší země. Pojďme se tedy na jednotlivé kandidáty podívat trochu blíž.

Peter Griffin

Říká se, že psi jsou odrazem svých páníčků a politici odrazem svých voličů. Dle této teorie by se Peter skvěle hodil na prezidenta země, kde alkohol teče proudem, a zákony se ohýbají dle momentálních potřeb. Tedy až do té chvíle, než by občané přišli na to, že se narodil v Mexiku.

Rick Sanchez

Být prezidentem není procházka růžovým sadem, a tak se nemůžeme divit, že mají lidé v této pozici tendenci sáhnout po skleničce častěji než je zdrávo. Rick Sanchez alespoň nebude před svými voliči hrát divadlo. Ke svému alkoholismu se totiž staví dosti nevybíravě – jestli se vám to nelíbí, můžete si vybrat, jestli odejdete nebo budete zticha.

Pan Garrison

Když se pan Garrison osvědčil jako prezident USA, mohl by teď postavit do latě i náš malinký stát. Explozivní zahraniční politika a podpora utlačovaných bělochů byly klíčovými prvky jeho prezidentské kampaně a dá se předpokládat, že by v jejich prosazování pokračoval. Možná to trochu přehání s opalovacím krémem a prodělal již několik změn pohlaví, ale změna je život, ne?

Eric Cartman

Tenhle malý sprosťák si do pusy za žádnou cenu nevidí. Koho nám to jen připomíná? Tlustý, zlý, sobecký… Každopádně když jde do tuhého, umí se Eric obklopit lidmi, kteří ho z průšvihu vysekají. Navíc se také rád vyjadřuje ke všemu a pořád. V poslední době rozešel se svojí holkou Heidi, proto by měl na vládnutí dost času. Ale jen do té doby, dokud by ho to bavilo. Je dost možné, že by časem vyměnil prezidentské povinnosti za počítačové hry a kyblík kuřecích křidýlek.

Roger Smith

Když se řekne prezident, málokdo z nás si představí narcistického mimozemšťana ze seriálu Americký táta, na nejvyšší funkci u nás už však dosáhli už i bizarnější kandidáti. Za svůj dlouhý život již vystřídal nespočet kostýmů i profesí, mohl by tak snadno pochopit starosti a radosti všech občanů České republiky. Jeden vroubek by mu však voliči odpustit nemuseli – snědl totiž svého otce.

Francine Smith

Jediná žena na našem seznamu a zároveň také jediná levačka. Bez problémů zvládá ukočírovat pubertální děti, výbušného manžela, hordy tajných agentů, mimozemšťany a mluvící zvířata a ještě u toho skvěle vypadá. Dejte ji do jedné ruky rulandské a do druhé žezlo a Francine vám ukáže, čeho všeho může prezidentka dosáhnout. Přesvědčte se o jejích schopnostech v Americkém tátovi na Prima Comedy Central.

Pan Meeseeks

Další postava ze seriálu Rick a Morty, který teď můžete vidět na Prima Comedy Central, se na náš seznam dostala především kvůli jedné věci. Pan Meeseeks totiž pochází ze zvláštní rasy, jejíž jedinci se rodí s konkrétním životním úkole, po jehož uskutečnění zemřou. Pokud svůj cíl nesplní, na jeho místo nastoupí další. Přišel by tak konec výmluvám na krátká volební období a někdo by věci konečně dotáhnul do konce. Bonusové body mu přidává jeho modrá pleť, která by skvěle korespondovala s českou vlajkou.

Stewie Griffin

Stewie Griffin svou hlavu podobnou vejci získal, když skákal na posteli a bouch se o strop. Při této ráně, se možná tak trochu „rozsvítilo“, jak se lidově říká. Je to nejchytřejší člen rodiny, jen ho nikdo bohužel nebere vážně. Rád by ale ovládl svět, tak proč nezkusit, jak by se choval, kdyby ovládl Českou republiku. Jedna věc se o něm ví jistě – dá se lehce uplatit.

 

Tak co na ně říkáte říkáte? Kdo by u vás vyhrál?

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje