Tuzemští turisté si Chorvatsko oblíbili díky průzračnému moři, malebným zátokám a přívětivým městečkům. Romantiku v nadstandardní kvalitě nabízejí kempy Chorvatsko, které jsou rozmístěny u mořského pobřeží, jsou plně vybaveny stany i karavany, sociálním zařízením, sportovišti a bazény. Prožijte prázdniny jinak, než jste byli doposud zvyklí.

Komfortní zařízení kempů uspokojí i náročnější cestovatele

Stany pro dvě a více osob i prostorné karavany jsou k dispozici pro rodiny s dětmi, seniory, tábornické party i sportovce, kteří touží po netradičním soustředění během letních prázdnin. Moderní stany nejsou žádná turistická „áčka“. Jedná se o prostorné moderní stany, v nichž nechybí kuchyňka, lednička, elektrický vařič, mikrovlnná trouba, nádobí, skříňky na oblečení, kuchyňský stůl a židle. V oddělených ložnicích jsou nafukovací lamelové matrace, peřiny a polštáře. Komfortní luxus nabízejí kempy Chorvatsko i těm, kdo touží strávit prázdniny v karavanu.

Kempy Chorvatsko jsou vybaveny sociálním zázemím, sprchami, prádelnou a plážovým barem. Pro děti i dospělé jsou připraveny animační programy i vystoupení živých kapel. V kempech naleznete recepci, směnárnu, internetový koutek a společenskou místnost s televizí. Ve sportovním areálu se nachází písčité hřiště pro plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis a badminton. Pro vodní hrátky a dovádění ve vodě je možné si zapůjčit vodní plavidla. Výlety na škuneru za rybolovem nebo obyčejné výletní jízdy po mořské hladiny zajišťují organizátoři a provozovatelé kempů. Na výletech za poznáním se snadno domluvíte na místě. Kempy Chorvatsko disponují také restauracemi a obchůdky, v nichž se mohou turisté dosyta občerstvit, případně si nakoupit potřebné potraviny a spotřební zboží.

Post by admin

Comment(0)