I za takto nicotnou cenu se dají pořídit krásné nové šaty, které se nebude stydět si vzít na sebe. Že vám tady něco nehraje? Abyste si mohli něco takového koupit, tak nesmíte platit vysoké daně, náklady na reklamu ani vysokou marži pro distributora. Jenže jak to udělat? Jak nakupovat nejvýhodněji? Jednoduše! Objednávejte přímo od výrobce na čínském eshopu Aliexpress.

Tip: Pokud nakoupíte přes cashback portál Tipli.cz, tak navíc získáte část vaši útraty zpět. Může to být až hezkých 8%. Při nákupu za 1.000 Kč se vám vrátí 80 Kč.

Co si můžete koupit?

Květinové letní šaty

Slíbené šaty za stopade jsou tady! Krásné letní šatičky s výrazným květinovým vzorem. Budete v nich zářit a šířit pozitivní energii. Jedná se o kratší šaty, které končí v polovině stehen. Nemají ani rukávy, takže jsou opravdu vhodné hlavně pro teplé letní dny. Střih je decentní a přitom krásně podtrhuje ženské křivky. Tady není proč váhat, berte je!

Sexy přiléhavé podzimní šaty

I na podzim a v šedivých šatech můžete vypadat krásně a žensky. Přesvědčí vás o tom tyto šaty se zajímavých střihem a dlouhým rukávem. Materiál je kombinací polyesteru, bavlny a rajonu a je překvapivě teplý. Šaty jsou kratší. Můžete je kombinovat s punčochami nebo legínami, abyste docílili zajímavých kombinací. Na výběr je také tmavě černá varianta.

Přiléhavé večerní šaty

Za atraktivní cenu můžete mít i večerní šaty. S těmito budete za celebritu každého plesu a společenské akce. Na tyto šaty sice musíte mít figuru, protože jsou přiléhavé, ale pokud máte to štěstí, tak budete opravdu za hvězdu. Jedná se o elegantní pružné a velmi pohodlné šaty. Nabízí se hned v několika velikostech od S po 2XL a několika barvách od elegantní černé až po dráždivou sytě červenou.

 

Nakupování zboží přímo z Číny je aktuálním trendem. Můžete si tak objednat nejenom oblečení, ale opravdu vše, co vás jenom napadne. Aliexpress je jeden z mnoha podobných obchodů, rychle se ale stal nejoblíbenějším. Je to vlastně moderní tržiště, které spojuje přímo jednotlivé výrobce a zákazníky. Nemusíte se bát objednat si zboží. I z druhé strany světa přijde naprosto bez potíží. Celé je to jednoduché. Zvládne to i ten, kdo si s počítači zas tak moc nerozumí.

Samozřejmě se najdou i nevýhody. Tou hlavní je, že si na své zboží počkáte 2-3 týdny. Překvapivě dobře jsou řešeny reklamace. Prodejce zpravidla nechce problémy a naštvané zákazníky. Pokud zboží nedorazí v ochranné lhůtě, tak ho obvykle pošle znovu. Kvalitu zboží si můžete předem ověřit díky recenzím ostatních uživatelů. Lidé často ke svým hodnocením přidávají vlastní fotografie, díky kterým si uděláte ještě lepší představu o podobě výrobku.

Nakupujte nejvýhodněji

Pokud chcete nakupovat jako profík, tak se rozhodně zaregistrujte i na Tipli.cz. Ptáte se, jak to souvisí s Aliexpressem a nákupy z Číny? Hodně. Tipli je totiž cashback portál. Webová stránka, která vám vrátí část peněz z každého nákupu. Stačí se zaregistrovat a těsně před nákupem kliknout na velké tlačítko. Jinak výběr zboží a samotný nákup probíhá, jak jste zvyklí. Jediný rozdíl je, že se vám brzy část peněz vrátí zpět. Může to být až 8% z celé útraty. Ty si pak můžete okamžite přeposlat na svůj účet. V nabídce Tipli je i mnoho dalších obchodů.

Začátek vašeho výhodnějšího nakupování je jednoduchá registrace na Tipli.cz!

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Zena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Svět Ženy Facebook
Comment(0)