Zajímalo by vás, proč by váš mobil měl mít svůj vlastní prstýnek? Protože je to hezké, elegantní, mobil se lépe drží a je větší pravděpodobnost, že vám nespadne. Co to vlastně prstýnek na mobil je a jak se používá?

Prstýnek je takový elegantnější „popsocket“

Možná už jste někdy slyšeli název popsocket. To je taková ta samolepka, která se nalepí na kryt (nebo přímo záda) mobilního telefonu. Popsockety jsou teleskopické (dají se vytahovat a zatahovat), jsou v nejrůznějších vzorech a jejich hlavním cílem je zvýšit komfort úchopu mobilních telefonů. Mobily totiž pořád zvětšují svůj rozměr a ruce (zejména dam) zůstávají stále stejně velké (respektive malé 🙂 ). Prstýnky na tuto tradici lepšího a jednoduššího úchopu mobilních telefonu navazují, ale v elegantnějším provedení.

Jak se prstýnek připevní na mobil?

Prstýnky na mobil mají ze své zadní části oboustrannou lepicí pásku. Lepí se tedy přímo na kryt mobilního telefonu. Prstýnek je odklápěcí a asi nejběžnější způsob držení mobilu s prstýnkem je, že vložíte prostředníček (ano, vážně zrovna tento prst 🙂 ) do prstýnku. Mobil se pak mnohem lépe ovládá a máte větší jistotu, že vám nevyklouzne. Přiznejme si, že opravy rozbitých displejů jsou tak drahé, že se snad ani nevyplatí. Takže: prstýnek, skvělá prevence před vyklouznutím.

  Úspěchy 3. října 2017 pro Centrin CZ s.r.o.

Prstýnek jako stojánek

Líbí se nám, že většina prstýnků je také otáčecích kolem dokola, takže si ho můžete skvěle nastavit pro vaše pohodlí (jiná poloha prstu při telefonování, jiná při focení nebo psaní zpráv, atd.). Obrovskou nabídku prstýnků jsme našli na webu www.ProMobily.cz, kde byly k sehnání dokonce prstýnky s magnetickými ploškami. To využijí všichni ti, kteří mají v autě magnetický držák do auta  (to je poznámka mimo téma, ale pokud magnetické držáky neznáte, tak se určitě podívejte, je to super vychytávka). 

A to nejlepší na závěr. Nevíme, jestli to tak bylo myšleno, ale v průběhu používání těchto prstýnků jsme zjistili, že skvěle fungují i jako stojánek. Takže když u oběda sledujete youtube, tak nemusíte hledat, čím mobil zapřete, aby na něj bylo vidět. Máte přece prstýnek 🙂


Post by admin

Comment(0)