- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDen matek s Nanohach a Yellow Sisters

Den matek s Nanohach a Yellow Sisters

-

- Komerční sdělení -aktuality

Den matek se blíží, tak proč jej neoslavit s Yellow sisters a Nanohach. O prvním květnovém víkendu se můžete vydat do parku Stromovka, kde prožijete hudebně-taneční víkend.

Den matek
Den matek

Kdo je to Nanohach a Yellow Sisters?

Taneční uskupení Nanohach bylo založeno před deseti lety. Uskupení si za své počiny vysloužilo celou řadu ocenění Critics Award „the Other View“ 2013 /Kingfestival Rusko/, Best Contemporary Dance Performance Award 2011 a Best Actor Award 2011 /Kingfestival Rusko/, Cena za nejlepší light design 2010, Cena SAZKY za objev v tanci 2007, Cena za interpretaci 2007 a 2006. Jeho cílem je vytvoření platformy pro realizaci tanečně divadelních projektů. Spolupracuje rovněž se zahraničními choreografy i subjekty.

Yellow sisters jsou čtyři zvukové iluzionistky, které prochází s lehkostí sobě vlastní nejrůznějšími hudebními styly. Těšit se můžete na kvalitní hudbu z žánrů soul, funky, r´n´b, world music, ale i jazzu a reggae a mnoho dalších.

Na co se můžete těšit?

V pátek je pro vás připraveno představení Yellow sisters, na které v sobotu a v neděli navážou dva bloky semináře – jeden taneční a druhý hlasový. Co vás na seminářích čeká? Naučíte se jak správně pracovat s dechem. Nechte se uvést do hlasové improvizace a používat své tělo jako hudební nástroj. Rozhodně se nudit nebudete. Ve studiu Alta vás v pátek večer čeká představení Suna no onna/Písečná žena. V sobotu je pro vás připraven nejen zmíněný seminář, ale také mnoho zábavy a radosti z hudby a tance.

Kurzovné stojí pouhých 1 100 Kč, do kterého je zahrnuto 8 lekcí a můžete také shlédnout divadelní představení. Milujete tanec a hudbu? Pak rozhodně na tomto víkendu nejen pro ženy nesmíte chybět. Najdete zde nové přátele, naučíte se používat své tělo.

 

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje