- Komerční sdělení -zeny
ZdravíChcete zhubnout? Zkuste to s doplňky výživy od monsterfitness.cz

Chcete zhubnout? Zkuste to s doplňky výživy od monsterfitness.cz

-

- Komerční sdělení -aktuality

Upravte stravovací návyky (zařaďte do své stravy zdravé potraviny) a zvyšte fyzickou aktivitu (únavu vám pomohou oddálit anabolizéry a stimulanty). Změňte tedy od základu svůj životní styl. Potom vám určitě s vaší touhou po hubnutí pomohou i další doplňky výživy – například aminokyseliny, kreatiny, proteiny, proteinové dezerty a sirupy, proteinové tyčinky, sirupy a toppingy, proteinové dezerty a samozřejmě také spalovače tuků.

Vraťme se ještě na chvíli ke spalovačům tuků

Spalovače tuků mohou být ideálním pomocníkem při hubnutí.

  • Mezi stimulační spalovače tuků, které stimulují nervovou soustavu a zrychlují metabolismus, patří například kofein. Jeho účinek závisí kromě jiného také na jeho podané dávce. Kofein přispívá k mobilizaci tukových zásob.
  • Významným urychlovačem metabolismu je také synerfin. Jeho hlavním zdrojem je citroník hořký. Synefrin dokáže odbourávat tuky, energizovat organismus, podporovat termogenezi a mobilizovat tukové zásoby.
  • Pouze při fyzické aktivitě je účinný L-karnitin – neesenciální aminokyselina, kterou je dobré přijímat při silových a vytrvalostních sportech. Působí také jako výborný antioxidant.

Pokud budete používat ke snížení tukových zásob spalovače tuků, přidejte k nim i další přípravky na hubnutí. Vždy však pamatujte na dostatečný pitný režim.

Máte opačný problém? Nepotřebujete shodit, ale potřebujete naopak přibrat? V tom případě se zaměřte na gainery. Zakoupením dárkových poukazů na monsterfitness.cz můžete prospět i ostatním.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje