S manželem patříme mezi velké gurmány, kteří milují dobré jídlo a pití. Proto pro nás bylo při hledání naší společné letní dovolené podstatné, abychom na místě, na kterém se budeme ubytovat, byla také výtečná kuchyně a přesně to nám nabídla top restaurace Benecko, která se nachází na Benecku a to mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Tato moderní horská restaurace nám tak po dobu našeho pobytu na Benecku nabídla skutečně luxusní gurmánský zážitek se vším všudy. Proč tedy Benecko? Restaurace na tomto místě je naprosto dokonalá a nejen to. 

Benecko, restaurace na jedničku a moře zážitků

Přesně těmito slovy by se dalo popsat Benecko. Restaurace, kterou jsme měli tu čest navštívit, byla skutečně dokonalá. Venkovní terasa u restaurace přímo vybízela k tomu, abychom na ní strávili překrásný večer, který byl plný skutečně lahodného jídla z čerstvých a také kvalitních surovin. Koncept otevřené kuchyně, který tato restaurace zastává, je dokonalý a požitek z jídla je díky tomu ještě o poznání silnější. Servis byl rovněž špičkový a atmosféra fascinující. Naše děti samozřejmě ze všeho nejvíce ocenili domácí zmrzlinu, kterou si restaurace sama vyrábí ze svých lokálních surovin, které mají zcela jasný původ. Není se tak čemu divit, že rezervace restaurace Benecko si je nutné zařídit, co možná nejdříve. 

  Smoothie nápoj, aneb zdravý energy drink pro vaše tělo!

Benecko restaurace je jako dělaná pro svatební hostinu

Tato krásná restaurace přímo vybízí k uspořádání svatební hostiny. Proto jsem dala své sestře, která momentálně chystá svatbu, tip na to, jak skvěle tento den strávit na místě, které nese název Benecko. Restaurace je totiž skvělá a o svatebčany se jistě dokonale umí postarat. Sestra bydlí poblíž Vrchlabí, tudíž to na místo nemá příliš daleko. Mimo jiné na místě lze prostřít tabuli pro čtyři až 80 osob, a to mluvím pouze o interiéru. Díky venkovní terase lze prostor rozšířit až pro 120 hostů. Restaurace na svatební hostinu Benecko je tedy šitá přímo na míru požadavkům mé sestry, která si přeje spíše komornější svatbu, čemuž odpovídá i počet pozvaných hostů. Sestře se nápad velmi líbil a nedávno se na místo sama vypravila z toho důvodu, aby zjistila, jaké jsou možnosti restaurace pro její svatební hostinu a světe div se, místo se jí líbilo natolik, že zde svatební hostinu skutečně uspořádá, za což jsem nesmírně ráda. 

  Svatomartinská husa – opravdu vypečená příručka na bezkonkurenční husu

Post by admin

Comment(0)