- Komerční sdělení -zeny
ZdravíSchusslerova sůl pomohla mé babičce i mě samotné

Schusslerova sůl pomohla mé babičce i mě samotné

-

- Komerční sdělení -aktuality

O tom, že jsou pro náš organismus nesmírně důležité minerální látky, a to stejně tak, jako kupříkladu kyslík, se nejspíše není nutné zmiňovat. O čem bych se ovšem zmínit měla, je takzvaná Schusslerova sůl, která mě i mé babičce, jako jedna z mála produktů, skutečně dopomohla k pevnějšímu zdraví a k celkovému zlepšení našeho stávajícího organismu. 

Schusslerova sůl jako skvělý zdroj minerálů

Schusslerova sůl představuje produkt, který skutečně do jisté míry může zlepšit kvalitu vašeho stávajícího života. Název samotného produktu je odvozen od dvanácti minerálních solí, které se objevují v našich tkáních a také v našich buňkách. Soli jsou v podstatě takové minerální živiny, které naše tělo potřebuje pro udržení rovnováhy a také správného pohybu v tkáních a také v buňkách našeho těla. Z tohoto hlediska jsou tak velmi důležité pro udržení našeho celkového zdraví. Minerální soli vyrobené podle Dr. Schüsslera velmi snadno prostupují do samotné buňky a rovněž doplňují deficit samotných minerálních látek a také dokážou vhodně nastolit kýženou rovnováhu mezi jednotlivými minerály. Nebýt ovšem mé babičky, která mě na sůl přivedla, nejspíše bych vůbec netušila, že něco tak v podstatě „zázračného“, skutečně existuje. 

Malé pastilky, které vám navždy změní život

Shusslerova sůl jsou ve své podstatě pastilky. 180 kusů/balení určené k cucání a vstřebávání v ústech vám mohou naprosto změnit pohled na vaše zdraví. Stejně tak tomu bylo u mě a mé babičky v momentě, kdy babička hledala způsob, jakým by předešla zdravotním problémům, které lze v jejím věku očekávat a kterými trpí valná část jejích vrstevníků. Já jsem zase v danou chvíli hledala způsob, jakým se nezbláznit z každodenního kolotoče povinností, a to nejen v práci, nýbrž také doma. V tento okamžik jsem skutečně velmi vděčná za to, že jsem mohla Shusslerovu sůl sama vyzkoušet na vlastní kůži a také že mi velmi pomohla v mém životě ukázat ten správný směr. 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje