- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylNejvyšší čas si promyslet dárky k Vánocům

Nejvyšší čas si promyslet dárky k Vánocům

-

- Komerční sdělení -aktuality

Přestože je ještě do Vánoc daleko, a díky světové pandemii koronaviru máme jiné starosti, rozhodli jsme se Vám přinést tip na vánoční dárek pro ženy. Uvidíme, jak nám vláda po stavu nouze nastaví opatření, ale bude lepší, když nad výběrem dárků začnete letos uvažovat včas.

Čím potěšit ženu pod stromečkem?

Maminky, přítelkyně, ženy a babičky, těm se nenakupuje zrovna lehce, že? Parfémy, kosmetika, oblečení. Je velmi těžké odhadnout, jaká vůně by jim udělala radost, pokud si vaše žena nekupuje roky stejný parfém. Stejně tak kosmetika. Ne všichni mají kvalitní pleť a mohou používat jakoukoliv kosmetiku.

Některé dárky jsou pro obdarovanou spíše pro zlost. Krém proti vráskám si některé vztahovačné ženy mohou vysvětlit tak, jako že jim naznačujete, že stárnou. Pokud se netrefíte s výběrem velikosti oblečení, můžete způsobit štědrovečerní hádku, obzvláště, pořídíte-li oblečení ve velikosti, kterou vaše drahá nosila před deseti lety.

Sázkou na jistotu jsou dárky, které nevyžadují velikost. Knihy, šátky a šály a třeba kožená peněženka dámská. Peněženku používá každá žena, vyhnete se tomu, že obdarované dárek nebude slušet, a pokud si zvolíte internetový obchod, který prodává pouze kvalitní zboží, nemůžete při výběru sáhnout vedle.

Říká se, že bohatství přitahují červené peněženky, ale hitem letošní sezóny je dámská peněženka růžová. Je to barva, která se k ženám hodí. Něžná, sytější odstíny podtrhnou osobnost ženy a navíc pokaždé, když bude vaše drahá polovička platit v obchodě, vzpomene si na vás.

Kvalitní peněženka dámská kožená vydrží i několik let, protože kůže je velmi odolný materiál. Při výběru se podívejte i na kvalitu patentů a zipů. I nejluxusnější peněženka vypadá díky laciným zipům velmi levně a nevzhledně.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje