- Komerční sdělení -zeny
FinanceHypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pro podnikatele, firmy a OSVČ je zde skvělá příležitost, jak snadno a rychle získat finance pro podnikání. Chcete začít podnikat? Navrhli jste si předběžně podnikatelský plán a k jeho rozjetí potřebujete finance? V tom případě se můžete obrátit na hypotéku bez registru. Tento název společně s názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů představuje podnikatelský úvěr, který si mohou sjednávat právě podnikatelé. Přitom celé vyřízení je velice snadné a ohromně rychlé. Během pár dní můžete mít peníze na svém účtu. Hypotéky bez doložení příjmu jsou pro podnikatele velmi vhodné. Podmínky jsou u nás úplně jiné než v bance, kde by vám při nějakých obtížích ani nepůjčili. Pravidla, posuzování kritérií a bonity přenecháme raději bankám a budeme se zaměřovat na naše výhody. V případě, že máte záznam v registru, není problém úvěr získat. Tolerujeme záznamy v registru a zaměřujeme se i na klienty, kteří mají ještě více finančních problémů, jako jsou exekuce a další. Víme, že podnikat není snadné. Pokud teprve začínáte s podnikáním, bude nám stačit podnikatelský záměr. V případě, že již podnikáte delší dobu a máte rozjetou firmu či živnost, na dokázání příjmů a výdajů postačí vystavené faktury.

Nezkoumáme daňové přiznání

Je velmi složité udržet firmu v chodu bez starostí a bez finanční ztráty. Občas čekáte na peníze, až vám odběratel zaplatí vystavené faktury, a tím pádem může nastat manko, protože nemůžete zaplatit zase vy svým vlastním dodavatelům. Začarovaný kruh, do kterého se můžete dostat velice snadno. Pokud se něco ještě navíc pokazí, pak často potřebujeme finanční hotovost téměř okamžitě. Proto je zde možnost získání financí snadno a rychle, a to pomocí naší hypotéky bez registru. Zajistíme až 70% ceny nemovitosti. Splácet budete, jakkoliv dlouhou dobu. Může to být od 1 roku po 30 let. Zaručíme nízké měsíční splátky s velmi malou úrokovou sazbou. Tolerujeme záznamy v registrech, a dokonce nám nevadí ani nízké daňové přiznání. Odhoďte starosti stranou a věnujte se svému podnikání s nadšením a radostí, jako když jste začínali. Finance přece nejsou problém, když víte, kde je máte hledat. Peníze jsme vám schopni zajistit do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje