Když se Váš život přehoupne přes čtyřicítku jako mě, ne všechny si budete zakládat na štíhlé linii, stejně jako já. Svoji váhu téměř jednoho metráku beru osobně jako boží dar, neboť z mé postavy se dá usuzovat, že se mi daří dobře, a můžete mi věřit. Vedu celkem spokojený život, až na menší nuanci, a tou je můj šatník velikosti 40 – 42. Kalhoty vytáhnu pouze ke kolenům, a z triček mám super vrchní díl plavek, a pokud musím do společnosti, nejlepším řešením je Sárí z plátěného prostěradla. V zimě si hraju na otužilou, protože pletený svetr se nejlépe vytáhne na postavu, vypasovaný kabát nikoliv.

bathroom-scale-1149265__340

Česká tradiční kuchyně je oblíbená u většiny z nás. Kdo by mohl odolat ovocným knedlíkům, tvarohovým buchtám, ale i sváteční kachně s bramborovým knedlíkem a se zelím. Posledním přáním, které budu mít před cestou na onon svět, bude vepřoknedlozelo a vychlazený černý Kozel.

Spokojený život má ale i své negativní stránky, a to je především nabírání na váze, která nás ale sama o sobě netrápí. Zajisté, za štěstí se musí platit, ale kdyby nebylo nutně příčinou peněžních ztrát.

  Wellness pobyty

více v článku...

Zadáno pro boubelky

No tak, milé dámy, že nevíte o čem nyní hovořím. Vždyť výměna velikostí není pro žádnou z nás zadarmo. Samozřejmě, většina z nás ale vynalezla svůj vlastní fígl, jak stále nosit jednu velikost. Většinou nosíme volná trika pod zadek, pod kterými se ztratí upravené kalhoty. Nemám na mysli všité klíny u kalhot. To je prosím už přežitek našich babiček. Dnes máme jiné vychytávky.

thick-373064__340

Dnes frčí „sychrhajzka“

Sychrhajska neboli zapínací špendlík je v současnosti pomocníkem všech silnějších žen. Nikdy bych tuto inovaci zvětšování velikostí sama neobjevila, ale moje kolegyně z mého pracoviště jsou staršími a vynalézavější dámami, a do tajů elegance silnějších žen mě rády zasvětily. Svou postavou patřím k jejich klubu.

Chcete stále vypadat IN ve svém oblíbeném oblečení

Tak pojďme! Dáme si malý kurz odívání nás plnoštíhlých žen. Konečně jsem použila slovo „plnoštíhlých“, neboť je k nám ohleduplnější. Spíše vyjadřuje, jak se ve svém vlastním těle cítíme. Silnější nebo silná zavání příliš vulgarismem k našim přírodou obdařenýcm tělům.

  Houba Reishi a dlouhověkost

Žádné lelkování! Tak jdeme na věc!

Milé dámy, pokud jsou Vám malé kalhoty, resp. je nedopnete přes Vaše bříška, kupte si v galanterii svazek velkých spínacích špendlíků. Těmi si pak v místech, kde je zip, zapněte na několika místech kalhoty. Takto zapnuté kalhoty Vám upraví velikost kalhot až o jednu konfekční velikost. Jenom pozor, pokud si sedáte, buďte opatrní, aby se některá ze sychrhajzek neotevřela.

Related post

Články

Meditujte, hýčkejte se a milujte sama sebe!

Zprávy

Gillette Venus a Braun odhalují pravdu týkající se odstraňování chloupků!

Móda a Styl Zprávy

Ženy si zaslouží být oslavovány

Comment(0)