Místo tak trochu z jiného světa, i tak může mluvit ten, kdo zažil dovolenou v Kambodži. Bohatá historie, neskutečné památky a příroda, která Vás uchvátí. Tak jednoduché to ale není, krásy této země jsou nepřeberné a nelze je vtěsnat do několika vět.

Kambodža opravdu není místem, kde by se nedala zažít exotická dovolená. Právě naopak, exotické bude pro Vás skoro vše. Možná se do Kambodži zdráháte jet, protože se obáváte o Vaši bezpečnost, nebo bezpečnost Vašich blízkých. Tady je nutné si říci, že tato destinace je tutisty navštěvovaná naprosto běžně a potencionální nebezpečí skutečně nehrozí. Země je už dávno zbavena nadvlády Rudých kmérů. Nyní žije sice docela chudým, ale relativně poklidným životem. Pro zemi i zdejší obyvatele je každý turista vlastně přínosem. Humanitární organizace tu pracují naprosto běžně a země se snaží zbavit následků nepěkné nedávné historie. I přes to, co si místní lidé zažili jsou velmi milí a bezprostřední.

Dovolená, Kambodža, profesionálové, vše spolu svouvisí

Spojte se s odborníky z www.exotickapriroda.cz a nechte je, aby Vám ukázali co je pravým významem slova dovolená, pro ně je Kambodža denním chlebem. Ochotně se do posledního puntíku postarají o vše, co je potřeba zařídit. Zajistí cestu, ubytování, skvělé a zkušené průvodce. Že chcete jet pouze v páru. Ani to není problém. Profesonál nezná slovo nejde, zde to platí dvojnásob. Nenechte si ujít takové krásy jakými jsou třeba: Angkor Wat, což je chrámový komplex, který díky tomu, že je obklopen vodním příkopem nebyl pohlcen okolní džunglí. Dál můžete navštívit třeba hlavní město Phnom Penh, ve kterém je k vidění mimo jiné Královský palác. Mimochodem věděli jste, že novým panovníkem byl v roce 2004 jmenován Norodom Sihamoni, který mluví plynně česky. Ano je to tak, studoval a žil několik let v Praze

  Lázeňské pobyty v Maďarsku se slevou vhodné pro celou rodinu

Related post

Cestování

Dovolená na poslední chvíli? Chorvatsko je jasná volba

Cestování Zahraničí

Chcete poznat asketický způsob života? Hurá do Bulharska!

Cestování

USA, Kanada to je cestování snů

Comment(0)