Dřezy do kuchyně Franke patří k tomu nejlepšímu, co se v daném segmentu v současné době nabízí. Jejich výrobce se může pochlubit více než stoletou tradicí. Ta začala roku 1911 v Rorschachu, kde byla založena klempířská dílna. Předválečné období bylo spojeno s nedostatkem materiálů. Po válce však firma využila situaci a začala své výrobky dodávat do renovovaných bytů, domů a nově postavených budov. V šedesátých letech následuje velká expanze. Vzniká 13 nových dceřiných a dvě licenční společnosti. V současné době patří se 70 pobočkami a 11 000 zaměstnanci k jednomu z nejvýznamnějších výrobců kuchyňského vybavení. 

Kde koupit dřezy Franke

Jednu z nejširších nabídek výrobků firmy Franke (granitové a nerezové dřezy, dřezové baterie, odpadkové koše, odsavače par) najdeme na internetových stránkách www.eshop-franke.cz. Tento autorizovaný prodejce působí na českém trhu více než 14 let. Kromě prodeje poskytuje také bezproblémový servis a záruku až 10 let. Zboží je dopravováno předními firmami působící v kurýrních službách – PPD, DPD či Toptrans. Možný je rovněž osobní odběr na adrese kamenné prodejny Bohdanečská 192 v Pardubicích nebo na některém z více než dvacítky odběrných míst v České republice.

Značka Franke nejsou jen nerezové dřezy

Kuchyňské dřezy Franke jsou kvalitní výrobky nejen z nerezu, ale jsou vyráběny také z granitu a tectonitu. Firma dále vyrábí různé doplňky- dávkovače saponátů,přípravné desky, koše na nádobí nebo misky do dřezů.

  Je zdravá. Vím, co jsem si vypěstovala

Related post

Bydlení Vaše zkušenosti

Co jsou nerezové dřezy?

Vaše zkušenosti

Keramické dřezy jako designový prvek

Bydlení

Tectonitové dřezy jako převratná novinka

Comment(0)