Kontaktní čočky

Spojení „nosit brýle“ pokládáte za špatný vtip. Máte spíš dojem, že brýle nosí vás. Musíte se totiž o ně patřičně starat. Zamlžují se, sport se stává spíš rébusem, kdy vy stojíte na jedné straně a vaše brýle jsou vám nesmiřitelným soupeřem. A k dovršení všeho jste si už mnohé rozbili nebo je ztratili. Věčný boj s brýlemi však má řešení. Vyměňte je za kontaktní čočky.

Proč nosit kontaktní čočky?

Ty účinně eliminují všechna jmenovaná negativa. S čočkami můžete bez omezení podnikat všechno, co chcete. Jaké mají konkrétní výhody?

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky

Nebudou vás tlačit, ani komplikovat jakékoli pohybové aktivity. Jelikož nemohou sklouznout, můžete být bez obav, že si je omylem rozšlápnete. Také vám nehrozí nežádoucí odlesky obtěžující například při řízení automobilu a nebudou na nich ulpívat dešťové kapky. Nezaskočí vás ani horší světelné podmínky, s čočkami uvidíte vždy dokonale ostře a přirozeně. A dámy se s nimi nemusejí omezovat při líčení, vynikne přirozená krása vašich očí, které už nebudou „schované“ za skly.

  Výborné oblečení do chladného počasí

kontaktní čočky

Nosit je mohou všechny věkové skupiny, od těch nejmladších po nejstarší. Na čočky není nikdy pozdě. V současné době díky moderním technologiím již ani většina očních vad není problém a lze je tímto způsobem korigovat, například existují torické čočky, které mohou nosit osoby trpící astigmatismem. Nasazování vyžaduje pouze trochu cviku, nemusíte mít obavy ani z něj, časem to zvládnete sami během okamžiku.

Kontaktní čočky se mohou stát i perfektním doplňkem

Že na rozdíl od brýlí se nemohou stát módním doplňkem? Například barevné kontaktní čočky, díky ním máte možnost změnit odstín duhovky a vyzkoušet si tak dokonalou proměnu své osobnosti. Vždyť oči patří k tomu prvnímu, co nás na člověku upoutá. Mimo to nemusíte ani trpět žádnou očí vadou, abyste si mohli dopřát tuhle proměnu.

Existuje totiž nedioptrická verze, která má výhradně funkci estetickou. Můžete se s nimi pořádně vyřádit a zdaleka nezůstávat jen u barev lidské duhovce přirozených. Crazy čočky jsou ideálním doplňkem třeba na halloweenskou party nebo s nimi zabodujete na silvestrovském večírku.

  Dlouhé vlasy na přání

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Comment(0)