Tereza Rays v průběhu minulého roku jako Electric Lady dosáhla mnoha úspěchů. Od té doby, co podepsala smlouvu s mezinárodní hudební agenturou Nemoros, slavila jeden úspěch za druhým. A zdá se, že její hvězdná kariéra se teprve rozjíždí. Na co se nyní mohou její fanoušci těšit?

Nová éra v kariéře Electric Lady

Po německém a rakouském turné z minulého roku, které bylo spojeno i s vystoupením na Russian Music Box se Electric Lady podařily i další projekty. Patří mezi ně i role ve filmovém snímku Mládí není po sraby, které vyjde na jaře příštího roku nebo album Wicked, jež získalo v LA cenu za nejlepší pop/rockové album. Nyní se ale Electric Lady rozhodla změnit svůj styl, spojit se s dalšími hudebními producenty a skládat novou moderní muziku, která v sobě skrývá silné sdělení. Tuto změnu stylu podtrhla i novým stylingem a zbrusu novou elektrickou kytarou pořízenou na míru svému novému projektu.

Trilogie a nová spolupráce

Projekt, na kterém Electric lady pracovala poslední dva roky, se jmenuje Trilogie a bude dostupný na speciálním YouTube kanálu Trilogie již na konci tohoto roku. Jak už název napovídá, jedná se o tři na sebe navazující filmové klipy nadupané emotivní hudbou a vzniklé díky spolupráci s dalšími hudebníky jako je například Pepa Vojtek. Trilogie je specifická také tím, že se jedná o jakousi zpověď Electric Lady, odraz jejího života, protkaný náměty k přemýšlení. Křest proběhl na tiskové konferenci moderované Evou Čížkovskou a kmotry Trilogie se stali Pepa Vojtek, Aleš Brychta, Petr Kutheil, Markéta Šandová, Honza Fanta, André Tatarka, Jakub Jíra, influencer Adam Kajumi, Helen Stanku a Roman Rossi. Jak už je z nějakých jmen patrné, Trilogie oslovila i mladé influencery a YouTubery, vypadá to tedy, že se do budoucna budeme moci těšit na spolupráci Electric Lady a influencerů. Pokud nechcete, aby vám unikly další novinky za života Electric Lady, sledujte její facebookovou stránku, kde se dozvíte vše důležité.

  Vánoce v domově pro seniory Centrin CZ s.r.o.

Post by admin

Comment(0)