- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyTrilogie od Electric Lady

Trilogie od Electric Lady

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tereza Rays v průběhu minulého roku jako Electric Lady dosáhla mnoha úspěchů. Od té doby, co podepsala smlouvu s mezinárodní hudební agenturou Nemoros, slavila jeden úspěch za druhým. A zdá se, že její hvězdná kariéra se teprve rozjíždí. Na co se nyní mohou její fanoušci těšit?

Nová éra v kariéře Electric Lady

Po německém a rakouském turné z minulého roku, které bylo spojeno i s vystoupením na Russian Music Box se Electric Lady podařily i další projekty. Patří mezi ně i role ve filmovém snímku Mládí není po sraby, které vyjde na jaře příštího roku nebo album Wicked, jež získalo v LA cenu za nejlepší pop/rockové album. Nyní se ale Electric Lady rozhodla změnit svůj styl, spojit se s dalšími hudebními producenty a skládat novou moderní muziku, která v sobě skrývá silné sdělení. Tuto změnu stylu podtrhla i novým stylingem a zbrusu novou elektrickou kytarou pořízenou na míru svému novému projektu.

Trilogie a nová spolupráce

Projekt, na kterém Electric lady pracovala poslední dva roky, se jmenuje Trilogie a bude dostupný na speciálním YouTube kanálu Trilogie již na konci tohoto roku. Jak už název napovídá, jedná se o tři na sebe navazující filmové klipy nadupané emotivní hudbou a vzniklé díky spolupráci s dalšími hudebníky jako je například Pepa Vojtek. Trilogie je specifická také tím, že se jedná o jakousi zpověď Electric Lady, odraz jejího života, protkaný náměty k přemýšlení. Křest proběhl na tiskové konferenci moderované Evou Čížkovskou a kmotry Trilogie se stali Pepa Vojtek, Aleš Brychta, Petr Kutheil, Markéta Šandová, Honza Fanta, André Tatarka, Jakub Jíra, influencer Adam Kajumi, Helen Stanku a Roman Rossi. Jak už je z nějakých jmen patrné, Trilogie oslovila i mladé influencery a YouTubery, vypadá to tedy, že se do budoucna budeme moci těšit na spolupráci Electric Lady a influencerů. Pokud nechcete, aby vám unikly další novinky za života Electric Lady, sledujte její facebookovou stránku, kde se dozvíte vše důležité.

Předchozí článekSvatební oznámení má dnes dvě podoby
Další článekPéče o psy

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje