- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyCo vám neřekli o obchodování binárních opcí

Co vám neřekli o obchodování binárních opcí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Binární obchodování je propagované jako nejjednodušší forma burzovního obchodování, díky kterému je možné vydělávat peníze. Ovšem to není celá pravda.

Binární opce je možné obchodovat jen několik posledních let, a tak jsou stále opředeny mnoha mýty, které se šíří z různých důvodů.

Jednoduchost?

První, co o binárních opcích uslyšíte, je, že jsou jednoduché. To je pravda, ale jen z jednoho úhlu pohledu. Jde o technickou jednoduchost, kdy každý velmi rychle pochopí, že jeho jediným úkolem je předpovědět, zda bude cena vybraného podkladového aktiva růst či klesat.

Mechanická exekuce obchodů je tedy velmi prostá, protože máte na výběr jen ze dvou možností, nahoru nebo dolů. Ovšem správně vybrat je mnohem těžší, než se zdá. A to i když si uvědomíme, že stačí, když správně předpovíte směr pohybu ceny ani ne v 60 procentech případů, abyste dosahovali zisků.

Ceny se totiž nepohybují jednoznačně, abyste snadno dokázali říct, že za určitou dobu bude cena výš nebo níž. Postavit si obchodní strategii, která vám to umožní, může trvat týdny, měsíce nebo dokonce i roky. Je to vysoce individuální záležitost.

Binární obce
Binární obce

Velké zisky?

Od mnoha lidí uslyšíte, že pomocí binárních opcí můžete během jednoho měsíce vydělávat více než v zaměstnání. To je extrémně nepravděpodobné už z výše popsaného o strategiích. A je to prakticky nemožné v případech, kdy začnete obchodovat s vkladem řádově ve stovkách eur.

Představa, že každý měsíc zněkolikanásobíte svůj obchodní kapitál, je bohužel mylná. Úspěšní obchodníci kapitál zhodnocují v procentech či desítkách procent měsíčně. Nejlepší světové hedgové fondy dosahují ročního zhodnocení v desítkách procent. Takže jako začátečníci určitě nemůžete očekávat tisíce procent.

Pokud vás mají binární opce živit, buď to nějakou dobu potrvá, nebo musíte mít k dispozici obchodní kapitál tisíce eur.

Obchodovat kdekoliv?

Zřejmě není webu o binárním obchodováním, který by vám nedoporučil společnost pro obchodování. Brokeři binárních opcí jsou však různí a převážná většina z nich není regulovaných. Platí, že pokud broker není regulovaný v EU, nesmí poskytovat své služby v ČR.

Takže nedejte jen na to, že někdo u někoho (údajně) obchoduje, a proto ho doporučuje. Nestačí ani, když má broker stránky v češtině. Klíčové je, aby byl regulovaný. To je první kritérium.

Pak se samozřejmě zajímejte o zkušenosti s danou společností, ty jsou také důležité. Dobrým znamením je, pokud vám broker poskytne demo účet zdarma, aniž byste si museli zároveň otevřít účet s vkladem. To vám totiž umožní si vyzkoušet obchodování a platformu, aniž byste museli podstoupit papírování a převody peněz.

Navíc neomezené demo je základním předpokladem pro úspěch. Pokud vám broker testovací účet nedá, nebo ho časově omezí, v podstatě vám tím říká, že vám nechce poskytnout prostor pro učení, bez kterého se neobejdete, pokud chcete dosahovat zisků.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje