- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyZbavte se dvojité brady s injekční lipolýzou

Zbavte se dvojité brady s injekční lipolýzou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dvojitá brada je jedna z těch největších zákeřností – jen těžko ji zamaskujete (alespoň pokud není venku pod nulou) a zbavit se přebytečných tuků v této oblasti se zdá být skoro nemožné. Proč někoho příroda takhle trestá je záhadou, avšak záchranné lano většinou objevíme všude – a je to tak i v případě dvojité brady.

Co je injekční lipolýza?

Je to jednoduchý, šetrný, rychlý a cenově dostupný způsob, jak se dvojité brady nadobro zbavit. Ale nejprve konkrétněji.

Metoda funguje na aplikaci látky lecitinu do problémových oblastí těla s tukovými polštářky. Tato látka tuky totiž štěpí – rozkládá. Rozštěpené tuky se poté přirozeným způsobem vyplaví pryč z těla a nadobro mizí.

Jak to vypadá v praxi

Zní to krásně, že? A ani v realitě na vás nečeká nic nepříjemného, je to téměř tak prosté, jak to zní. Pokud se rozhodnete lipolýzu brady podstoupit, posadíte se do křesla, necháte si aplikovat tenkou jehličkou onu účinnou látku a pak zase půjdete domů a už budete jen s radostí sledovat, jak se vaše tělo přizpůsobuje vašim představám.

A co bolest, ptáte se? Bolest vás nečeká. Moderní tenké jehličky, které se pro takové procedury využívají, tělo téměř necítí, při tomto zákroku není ani zapotřebí anestezie. Tato metoda je důkladně probádaná, a tak se nemusíte obávat nežádoucích výsledků. Ani náročné přípravy či rekonvalescence vás nečekají.

Zní to snad až příliš jednoduše, ale taková tato metoda opravdu je.

Kde je háček?

Jeden dva snad najdeme. Jedním by mohla být očekávání – lipolýza není formou liposukce. Neslouží pro hubnutí celého těla, je vhodná pouze pro konkrétní tukové polštářky, které vás v některých partiích trápí. Využívá se i pro vytvarování kontur těla po chirurgické liposukci. Ale jako nástroj kompletního zhubnutí fungovat nebude.

A dalším háčkem by mohl být výběr kliniky, kde si zákrok necháte provést.

Na co si dát pozor?

Dermatologických klinik je jako hub po dešti – ale těch skutečně kvalitních a odborných již tolik není. Chtějte profesionální zázemí, kde vás budou mít na starosti skuteční odborníci – klinika by vždy měla zveřejnovat seznam svých doktorů i certifikovaných přístrojů, které využívají.

Taktéž by k vám vždy měli přistupovat jako k jedinečnému případu, kterým samozřejmě jste. Měli byste mít možnost konzultace, samozřejmě bez závazků.

Na základě všech těchto faktorů vám doporučujeme kliniku Altos v Praze, kde mnoho spojených zákazníků ukazuje, že vás injekční lipolýza dvojité brady v této klinice nezklame.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje