- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyLáska na celý život? Co vám prozradí, že vás...

Láska na celý život? Co vám prozradí, že vás čeká růžová budoucnost…

-

- Komerční sdělení -aktuality

Definovat pravou lásku je nadlidským úkonem. Každý po ní prahne, každý viděl, četl a slyšel stovky příběhů, ale jen málokdo jí skutečně dosáhne. Zeptali jsme se i českých hvězd, které dávají hlas postavám seriálu, Jak jsem poznal vaši matku, a jejich odpovědi vám dokážou, že první setkání s pravou láskou nemusí být nezbytně jako z hollywoodského filmu. Jak ji tedy poznáme?

Pravá láska vás především nutí jednat iracionálně. Přirozenou reakcí na to, když vám někdo ublíží, je vztek. Když se vám bude někdo vychloubat, pravděpodobně vás přepadne závist. Pravá láska však potlačí vaše primární instinkty. Poeta by řekl, že srdce převezme kormidlo, cynik zase, že city zaslepí rozum. Jedno je však jisté – zamilovaní lidé snadno přehlíží chyby druhých.

Nalezení životní lásky totiž doslova změní celou vaši existenci. Nikdo nepopírá, že lze vést naplněný a spokojený single život, je však něco speciálního až magického na tom, když najdete někoho, s kým si dokážete představit zbytek vašich dnů. Existují tedy obecně platné znaky, které vám mohou napovědět, že se díváte správným směrem?  

Reálný život má od toho, jak nám seznamování předkládají filmy a seriály, pořádně daleko. Jak jednoduché by bylo vědět, že tu pravou najdete pod jediným žlutým deštníkem v záplavě černých, jako se to povedlo Tedu Mosbymu v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který můžete každý všední podvečer sledovat na Prima Comedy Central. I Martin Písařík, jenž v seriálu daboval právě Teda a natáčení vzpomíná jen v tom nejlepším, má na pravou lásku štěstí. „Máte-li na mysli moji přítelkyni, tak setkání s ní bylo velmi „romantické – v baru v Ostravě ve Stodolní ulici. Kytary, motorky, lodě a jiné materiální lásky potkávám neustále.“

Pokud jste však vy stále ve fázi hledání, napovědět by vám mohlo vaše podvědomí. Pokud se vám zdají romantické sny, po nichž se ráno probouzíte ve sladké euforii, buďte na pozoru. Láska vašeho života může být přímo za rohem!

Tereza Chudobová, která několik let propůjčuje hlas Tedově kamarádce Lily, na tu svou narazila už jako teenager při kurzech lyžování. „Lyžovat jsem se v té době nenaučila, ale s mou láskou (manželem) jsem dodnes. A máme dvě krásné dcery.“ Na tu dobu má vzpomínku v podobě modrého keramického hrnečku s rybičkami, ze kterého ráda pije čaj dodnes.

Pokud však patříte mezi ty, kteří váhají, zda jste se svou druhou polovičkou pro sebe stvořeni, je důležité zaměřit se na detaily. Dělá vám smích druhé osoby sám o sobě radost? Přistihujete se, jak se nezištně obětováváte pro dobro jiné osoby a naopak? Je pro vás nepředstavitelné, že byste jí ublížil? Pak je šance na spokojený a dlouhodobý partnerský život zase o něco větší.

Právě oněch maličkostí mezi dvěma spřízněnými dušemi si cení i David Novotný, v seriálu hlas lamače ženských srdcí Barney. Ten svou pravou lásku potkal za opravdu romantických okolností. „Setkali jsme se při přípravě představení na shakespearovských slavností. Žádný materiální předmět spojený s tou dobou nemáme, ale při vzpomínání se každému vybaví několik drobností.“

Mezi další znaky patři potlačování sobeckých tužeb v každodenním rutině. Děláte kompromisy ve věcech, ve kterých byste s jinými lidmi stáli pevně za svým? Narážíte na věci v obchodě a místo toho, abyste udělali radost sami sobě, vás napadne, jakou radost to udělá oné osobě? Jste trpěliví, i když by vám normálně tekly nervy? Pak stojí váš vztah na pevném základu, na kterém se dá stavět. Životní láska si však žádá i spoustu vynaložené snahy a energie.
Nezapomínejte na to vztah občas zpestřit. Spoléhat se na rutinu se nevyplácí. Spontánní výlet, romantické gesto nebo vlastnoručně vyrobená věc dokážou divy!

Seznamování on-line je vhodné úplně pro všechny a v jakékoliv době. Zkuste příjemnou českou seznamku randino.cz.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje