Jelikož kožená kabelka je stálou společnicí každé dámy, tak ji nosíme téměř všude. Na trhu máme na výběr mezi různými velikostmi kabelek a občas platí i určitá pravidla, v jakém případě je vhodné vzít určitou velikost. Tato pravidla nejsou až tak striktní, ale určitě je lepší při následujících příležitostech si vzít raději menší kabelku jako její velkou sestru.

Oslavy, svatby, plesy …

Formální události jako oslavy, svatby, plesy, rodinné setkání si jednoznačně vyžadují přinést s sebou malou koženou kabelku. Dámy by si měli v tomto případě odpustit s sebou nosit mnoho pro ně “potřebných věcí” jako náhradní boty, kosmetiku, náhradní šaty … Pokud už je to nutné si vzít, tak to určitě nechte někde v autě, ale na tyto príležistosti se velká kožená kabelka určitě nehodí. Jedna z možností je ještě střední kabelka, do které můžete vložit nejnutnější věci. Ke krásným plesovým šatům velká kožená kabelka určitě ne.

  Laserová neinvazivní rejuvenace

Setkání s kamarádkou

Ani na setkání s kamarádkou se nehodí ve většině případů velká kabelka. Mnohem hezčí vyzní malá crossbody kabelka, případně kabelka střední velikosti. Velká kabelka je vhodná v tom případě, že jde o formální pracovní setkání.

Nákupy

Na nákupy volit malou koženou kabelku je hlavně s praktických důvodů. Je zbytečné naše ruce zaměstnávat ještě nějakou velkou nepraktickou kabelkou, ve které máme tak maximálně mobil a peněženku a plno dalších nepotřebných věcí, které nám zbytečně zatěžují ramena. Proto v tomto případě nechte velkou kabelku doma, volte nějakou malou případně střední crossbody kabelku a utíkejte na nákupy a hlavně si je užijte.

Párty, diskotéky, firemní večírky

Tyto příležitosti si také vyžadují malou koženou kabelku. Podobně jako při svatbě, tak v tomto případě raději volte co nejméně zbytečných věcí, které vás budou jen zatěžovat. Buďte na těchto akcích za dámu, která nosí svou malou kabelku stále se sebou, ukažte, že jste do kabelky investovali a tak ji prezentujte při svém outfitu jako klenot. Zapomeňte na velkou kabelku, jejíž velikost zastíní váš krásný outfit, na kterém jste si dali pro tyto příležitosti záležet.

Volit malou koženou kabelku v případech, které jsme vám v dnešním článku uvedli, berte jako doporučení. Nikde neplatí striktně, že musíte tato pravidla do puntíku dodržovat. Volte hlavně takové doplňky, takovou kabelku, se kterou se budete cítit příjemně a ne takovou, která by se při této príležistosti hodila.

  Jeden jazyk nestačí aneb proč se učit mluvit cizí řečí?

Post by admin

Comment(0)