- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiStřešní boxy Thule vám na dovolenou přepraví cokoliv

Střešní boxy Thule vám na dovolenou přepraví cokoliv

-

- Komerční sdělení -aktuality

Určitě to dobře znáte, jedete někam na dovolenou nebo převážíte kočárek a máte problém s místem ve svém kufru. Tohle vyřeší střešní boxy Thule. Poskytnou ochranu pro vaše věci a už nikdy nebudete muset nic nechávat doma.

Jak velký střešní box vybrat

Střešní boxy Thule mají velmi praktické a univerzální využití. Upevnit je můžete na kterýkoliv automobil, jenž je opatřen střešním nosičem, ideálně pak na vůz se standardní nosností střechy. Střešní box musí vždy skvěle sedět na rozměry vašeho vozu, vždy tak, aby výrazně nepřesahoval střechu vozu ani vzadu ani vpředu. Rozměry boxů pak bývají uváděny ve vnějších rozměrech, vnitřní rozměry si můžete sami snadno odpočítat, protože bývají přibližně o 8 – 10 menší. 

Který box bude vhodný pro váš automobil

Autoboxy Thule jsou univerzální, a proto je možné je využít pro téměř všechny typy aut. Vzdálenost příčníků ovšem musí být minimálně půl metru. U některých vozidel pak není možné po instalaci boxu naplno otevřít zadní – páté dveře, ovšem nikdy by vám box neměl zabránit v tom, že kufr neotevřete vůbec. Důležitým parametrem při výběru autoboxu je také tloušťka plastu, na které závisí životnost i vzhled celého střešního boxu.

Co všechno můžete v autoboxu přepravovat

Autoboxy jsou skvělým řešením, jak přepravit větší množství zavazadel. Použití autoboxů je přitom různorodé a přepravit v nich pak můžete prakticky cokoliv, co se do nich vejde. Nikdy ovšem nepřekračujte nosnost střechy. Do boxu ale můžete dát kočárek, lyže, batohy, vetší tašky, pomůže i při stěhování nebo vám dopraví domů větší nákup. Pokud máte menší kufr, určitě to oceníte. Konstrukce boxu je tvořena tak, aby kladla co nejmenší odpor vzduchu, nemůže tedy dojít ke znatelnému narušení aerodynamiky vozu. 

Autoboxy jsou vybaveny také zámkem, proto se o své věci na střeše nemusíte obávat. Šťastnou cestu. 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje