- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylDárky pro zamilované, důkaz lásky.

Dárky pro zamilované, důkaz lásky.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete dát světu na obdiv váš partnerský vztah? Rádi byste společně se svým milovaným protějškem vlastnili nějaký materiální důkaz, že opravdu patříte k sobě? V tom případě vězte, že existují párové šperky pro zamilované, které se stanou tím pravým důkazem vaší společné lásky.

 

pro zamilované
Dárky pro zamilované

 

Dárky pro zamilované – párové šperky

 

Pořízením přívěšku pro dva je jedním z nejelegantnějších způsobů, dle kterého všichni ve vašem okolí poznají, že vaše láska k partnerovi je bezmezná. Šperk rozdělený příznačně do dvou částí, oplývá elegancí, nádherou a především symbolizuje vaši společnou lásku. Vybírat si můžete z různých motivů přívěšků, které lze na krk zavěsit  pomocí klasické šňůrky či korálkového řetízku, oboje v délce 50 cm.

 

 

Přívěsky pro dva
Přívěsky pro dva

Přejdeme-li k samotným motivům dárků pro zamilované  jedním z nejoblíbenějších je dvojdílné puzzle. V několika barvách, černou počínaje a stříbrnou konče se na každém ze dvou dílků puzzle svou krásou chlubí polovina srdce, které symbolizuje symbiózu vašich vzájemných citů. Další variantou přívěšku je elegantní srdce s drobnými kamínky uprostřed. Jednu polovinu si necháte a tu druhou darujete své polovičce jako důkaz faktu, že ve vašem srdci je pro ni dostatek místa. Vaše volba může padnou také na čtyřlístek  jenž značí, že životní štěstí vás již potkalo. Čtyřlístek se skládá ze dvou částí, ta první je tvořena samotným čtyřlístkem, druhá znázorňuje jakési prázdné místo, do kterého čtyřlístek přesně pasuje.

Při pohledu na svoji část přívěšku pro dva si okamžitě vzpomenete na svoji drahou polovičku a uvědomíte si, že i když jste zrovna odděleni stále máte něco co dokazuje, že pro vás ten druhý existuje. Chcete-li být ještě více kreativní, můžete přívěšek umístit do dárkové krabičky, která váš dar zahalí do roušky tajemství.

Mimo přívěšků si můžete zvolit i jiné dárky pro zamilované. Pokud chcete být se svým partnerem již navždy spolu, je ideálním dárkem prstýnek. V nabídce na svého kupce čekají krásné a vkusné prsteny v různých velikostech.

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje