- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyMáte už svou power banku?

Máte už svou power banku?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Celý svět se dnes točí kolem chytrých telefonů. Myslí se na ně při tvorbě her, webových stránek, hudby i map. Je to mocný nástroj, přes který máte přístup k mnoha cenným informacím. Ale jen do té doby, než se vám vybije baterka.

Samozřejmě existuje pár způsobů, jak životnost baterie prodloužit. Měla byste vypnout wifi, určování polohy, bluetooth a další funkce, když je zrovna nepoužíváte atd. Ale kdo z nás si kupuje mobil proto, aby ho pak nevyužíval?

Je běžné, že dnešní smartphony vydrží sotva den. Baterky nedrží krok s vývojem, a tak bylo potřeba zakročit jinak. Ne vždy máte přístup k zásuvce, zato s sebou neustále můžete mít svou power banku. Právem se jí říká také externí baterie, protože to ona opravdu je. Dobije váš mobilní telefon nebo tablet kdykoliv a kdekoliv. Jen musíte mít nabíjecí kabel.

Kdy se power banka opravdu hodí?

Když potřebujete něco vyfotit. Některé chvíle se neopakují a mít zrovna vybitý mobil by byla opravdu smůla.

Když se potřebujete s někým domluvit. Ujede vám poslední autobus domů a vy se najednou nemáte jak dostat zpět. Bez nabitého telefonu to je dost složitá situace.

Když cestujete. Telefon je v dnešní době nezbytným společníkem na cestách. Využijete mapy, navigace, fotoaparát i připojení k internetu. Všechny právě jmenované funkce žerou hodně baterie, takže nezapomeňte power banku.

Když chcete poslouchat hudbu. Mnoho lidí poslouchá své oblíbené písničky cestou do práce, při běhu, cvičení apod. Jakmile si na to jednou zvyknete, vybitý mobil vás úplně rozhodí.

Výborný dárek

Pokud nejste zrovna technický typ a vlastníte ještě tlačítkový telefon, který vydrží dobrých několik dní, možná není power banka nic pro vás. Každopádně děti, manžel nebo přítel by ji určitě ocenili.

Není to vysoká investice, z nabídky firmy Realex lze vysledovat, že je to záležitost pár stokorun. Například záložní zdroj s kapacitou 2600 mAh stojí 280 korun. Cena se odvíjí právě podle kapacity a platí, že čím je větší, tím vícekrát z baterie zařízení nabijete. Není ovšem nutně pravda, že čím více, tím lépe. Externí zdroje s nižší kapacitou bývají rozměrově menší a skladnější, často bohatě vystačí.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje