- Komerční sdělení -zeny
BydleníMyčky nádobí Winterhalter

Myčky nádobí Winterhalter

-

- Komerční sdělení -aktuality

Představujeme prvotřídní myčky nádobí Winterhalter, které si najdou své místo v každé profesionální kuchyni – ať už se jedná o hotel, stravovací zařízení, pekárnu nebo řeznictví. Myčky Winterhalter provází skvělá reputace napříč gastronomickým trhem, a to díky dokonalému výsledku mytí, maximální účinnosti, snadné obsluze a dobře promyšlené hygienické koncepci. Použité technologie s přehledem splňují náročné požadavky profesionálních kuchyní, a proto si jsme jisti, že s nimi budete spokojeni i Vy!

Nabídka firmy Winterhalter sahá od myček podstolových, průchozích a myček na kuchyňské nádobí po myčky pásové a myčky s automatickým posuvem košů. Společnost Winterhalter je díky inovacím vždy o krok napřed – nejlepším příkladem je nová řada Winterhlater UC. Jedná se o první podstolovou myčku na trhu, u které se využívá jako hlavní ovládací prvek dotykový displej a verze Winterhalter Energy obsahuje systém zpětného získávání tepla z cirkulujícího vzduchu. Tato řada se dále vyznačuje jedinečnými eliptickými mycími poli nahoře i dole, který zajišťují maximální mycí sílu a plošné pokrytí ve vnitřním prostoru stroje. Veškeré zařízení Winterhalter vyznačuje vysoká hospodárnost, a tím se výrazně sníží provozní náklady Vašeho podniku. A mimoto myčky vybavené „Intelligent Resource Technology“ snižují trvale spotřebu elektrické energie, vody, mycích a oplachových prostředků – to vše při nadstandartních mycích výkonech!

Myčky Winterhalter jsou jedinečné obsáhlou hygienickou koncepcí, který zaručuje, že Vaše nádobí bude křišťálově čisté. Jsou vybaveny čtyřnásobným systémem filtrace mycího roztoku se senzorem zakalení – mycí voda je tak trvale čistá. Celý mycí proces řídí automatický samočistící program.

Pořízením myčky Winterhalter můžete pouze získat – stane se neocenitelným pomocníkem ve Vaší kuchyni, a navíc díky modernímu ergonomickému designu bude i ozdobou. Kontaktujte přímého dodavatele produktů Winterhlater 2P Gastro!

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje