- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyPohltila vás vánoční atmosféra a rádi byste ji přenesli...

Pohltila vás vánoční atmosféra a rádi byste ji přenesli i na vaše nejbližší? Překvapte je vánoční uvítací melodií od O2 Active a vyhrajte konzole Xbox či Playstation!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Díky O2 Active můžete o Vánocích překvapit kohokoliv, kdo vám volá, třeba vánoční uvítací melodií.

Můžete si vybrat třeba nestárnoucí písničkou k filmu Tři oříšky pro popelku, kterou nazpívala Iveta Bartošová. Melodii složil v roce 1973 skladatel Karel Svoboda a od té doby hraje pravidelně v českých rodinách nejenom na Štědrý večer.

Věhlas „Popelky“ překročil i české hranice. Před sedmi lety ji přezpívala mladá německá zpěvačka Ella Endlichová. Místo pohádkového textu však písní zní refrén: „Líbej mě, drž mě, miluj mě“.  Nicméně i tak se v době svého vzniku stala hitem, který si podmanil takřka všechny německé hitparády.

Můžete si zvolit i koledu Rolničky, Rolničky, která pochází původně z USA a je to jedna z nejznámějších skladeb na světě. Napsal ho James Lodr Pierpont na podzim roku 1857. Píseň přitom původně vytvořil pro Den díkuvzdání a s Vánocemi neměla mít nic společného.  Piermont zveřejnil píseň nejprve nazvanou „The one horse open Sleigh“, v překladu Saně tažené koněm. Inspiroval se totiž každoročními závody těchto saní ve městě Melford v Massachusetts.

Všichni jistě znáte i hit Jana Ledeckého s názvem Sliby se maj plnit o Vánocích. A víte o tom, že zpěvák ve skutečnosti napsal text v letních vedrech? Janek Ledecký přiznal, že lidé z hudebního vydavatelství po něm chtěli vánoční písničku, ale on se k jejímu napsání příliš neměl. Nakonec vydavatelům došla trpělivost a zpěváka šli popohnat. Svůj slib Ledecký nakonec nesplnil o Vánocích, ale v srpnu.

Janek Ledecký si tedy sedl k bazénu a začal psát. Aby mu to šlo lépe od ruky, nosili mu vinné střiky. Tímto způsobem byla písnička na světě během dvou hodin. Zpěvák měl ze skladby natolik dobrý pocit, až nakonec vydal kompletní vánoční album.

Rolničky, hit Janka Ledeckého i ústřední skladbu Popelky můžete mít jako uvítací melodii díky O2 Active. Pokud si stihnete stáhnout uvítací melodii, ale také e-knihu, audioknihu či e-magazín do 17. prosince, budete dodatečně zařazeni do vánoční soutěže o ty nejlepší herní konzole 5x Xbox One X a 5x Playstation 4 Pro.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje