Není pochyb o tom, že dámské i pánské peněženky jsou doplněním stylu a třeba dámy je rády nosí podobně jako kabelky. Variantou, která je tak trochu mezi, jsou dámská psaníčka a také mužové ocení další varianty peněženek. Kromě klasiky si dnes můžete snadno pořídit speciální peněženky, jako jsou kasírky, dolarovky či pouzdra na karty a doklady.

Peněženky pro ženy

Dámské peněženky jsou velmi rozsáhlou kategorií a rozdělují se jednak podle vzhledu a velikosti, ale také dle materiálů, z nichž jsou vyrobeny. Asi největší oblibě se v současnosti těší dámské peněženky z polyesteru a samozřejmě také dámské kožené peněženky, které jsou klasikou a sázkou na jistotu. A pak už jen stačí správně kombinovat s oblečením a doplňky. Skvělý vzhled podpoříte například dámským deštníkem v podobném stylu.

Peněženky pro muže

Pánské peněženky se od těch dámských poněkud liší, je známo, že mužové kladou více důrazu na funkčnost a styl je až na druhém místě. Najde se ale stále více mužů, kteří si dávají na výběru designu velice záležet. K pánské peněžence bude ideálním doplňkem pánský kožený opasek či třeba pánský deštník v podobném barevném provedení. Co se týká opasků, ty mohou být pevné, nebo hovoříme o elastických pánských opascích, které se dokážou přizpůsobit vašim fyzickým parametrům. A pak je zde klasika, která se jen tak neopotřebí, ano hovoříme o pánských kožených opascích.

  Zvýšení sebevědomí u žen má pozitivní vliv na kvalitu života

Do nepohody si přibalte pánský deštník, záleží jen na vás, zda to bude pánský skládací deštník nebo holový. Pokud chcete mít své pouzdro na peníze stále pod kontrolou, vyberte si v některém ze shopů pánskou koženou tašku a ledvinku.

Peněženky pro děti

Nemůžeme opomenout ty nejmenší, pro které se může stát peněženka zároveň hračkou. Proto je důležité, aby výrobce použil design pro děti, tedy například pohádkové motivy, jen tak se stane dětská peněženka oblíbeným prostředkem hry. Dětská peněženka nemusí být zdaleka určena pouze pro ukládání peněž, ale dítka si do ní mohou vložit třeba i drobné hračky a podobně.

Post by admin

Comment(0)