- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPřírodní zdroj vitality – to je Kotvičník

Přírodní zdroj vitality – to je Kotvičník

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete-li načerpat přírodní energii a vitalitu, jež vám pomůže cítit se každý den lépe, odbourat cholesterol a mít radost ze života, vsaďte na jedinečnou bylinu – Kotvičník!

Co je Kotvičník zemní?

Kotvičník zemní je bylina, která je pro své mimořádné účinky již po staletí oblíbená po celém světě. Má výrazné antiseptické a protizánětlivé účinky. Mužům přirozeným způsobem dodává testosteron a vitalitu, u žen zvyšuje hladinu estradiolu a pomáhá získat novou životní energii. Při pořizování této byliny je však velmi vhodné dbát na kvalitu produktu, jedině Kotvičník z biofarmy, která jej pěstuje pro farmaceutické účely, zajistí potřebnou kvalitu a účinky.

Kotvičník zemní – účinky

Tato bylina obsahuje neuvěřitelně obsáhlé množství účinných látek – ať již se jedná o vitamin C, flavonoidy, alkaloidy a další látky (je jich zhruba 40), je jasné, že tato rostlina téměř nemá konkurenci. Používá se například pro léčbu jaterních, ledvinových či kardiovaskulárních nemocí. Používá se při léčbě neplodnosti či ztrátě potence. Má močopudné, antiseptické a protizánětlivé účinky. Jestliže si pořídíte kotvičník zemní, účinky za zdraví se projeví pozitivně i na vaší větší vitalitě.

Kotvičník – čaj z bylinky

Každodenní příprava životabudiče, kterým je Kotvičník – čaj je jednoduchý na přípravu a lahodný svou chutí.  Stačí připravit nať z této byliny jako běžný čaj. Lžičku Kotvičníku zalijeme půllitrem vařící vody a necháme ještě půl hodiny vařit. Následně přecedíme a pijeme třikrát denně ideálně půl hodiny před jídlem. Pokud spěcháme, přelejeme nať vařící vodou a necháme co nejdéle louhovat. Účinky lze pozorovat již po pouhých třech dnech! Klinické testy navíc neprokázaly žádné nežádoucí účinky.

Vzhledem k obsahu alkaloidů je Kotvičník velmi vhodný pro osoby nad 20 let.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje