- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiNenápadný pomocník v každé domácnosti!

Nenápadný pomocník v každé domácnosti!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Všichni je máme doma, prakticky všichni je denně používáme – jsou součástí každého botníku v každé domácnosti. Je to tak nenápadný, ale přesto neodmyslitelný pomocník všech nohou – ano, řeč je o lžících na boty! Nejenom, že vám pomůže obout boty bez ohýbání, ale zároveň ochraňuje i vaše boty oproti opotřebení a zničení, způsobené špatným obouváním.

Obouvací lžíce nemusí být schovaná za botníkem!

Je pravda, že klasické plastové obouvací lžíce nejsou vrcholem designu, nicméně, věřte, že i tato pomůcka může podtrhnout eleganci vaší předsíně. Dnes jsou na trhu totiž i lžíce na boty s vlastním gravírováním. Můžete si je tak ověnčit buď svým jménem, nebo jménem někoho, komu tuto lžíci dáte darem. Či nějakou vkusnou větu typu – „Zavaž mi střevíček!“ či jinou hlášku? To už záleží pouze a jenom na vás!

Lžíce na obouvání pro každou botu!

Jak již bylo zmíněno, lžíce na obouvání s vlastním gravírováním je skvělým tipem na dárek k nastupujícím Vánocům. Je známo, že starším lidem dělá obouvání docela velký problém, jelikož se obtížně ohýbají a trvá jim to dlouho. Potěšte své prarodiče, a věnujte jim gravírovanou lžíci na obouvání s osobním textem. Tak si na vás vzpomenou minimálně každé ráno, když si budou své boty obouvat.

Lžíce na boty s doživotní zárukou?

Tyto lžíce na boty s gravírováním – samozřejmě na objednávku – jsou vytvořeny speciálními procesy, které jí dodávají punc doživotní záruky, Je tedy více než jasné, že jejich výrobce si stojí za kvalitou použitých materiálů a výrobních procesů, což je taková skrytá záruka kvality!

Nepodceňujte tyto nepatrné pomocníky – a teď už se za ně nebudete muset stydět, ale budete je hrdě vystavovat u svého botníku, aby je žádná návštěva nemohla přehlédnout. I vaše boty si zaslouží šetrné zacházení!

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje