- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCo nosí ženy ve svých kabelkách?

Co nosí ženy ve svých kabelkách?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kožená kabelka, pro každou dámu doplněk, bez kterého se prostě neobejde, neboť v ní nosí všechno, co momentálně potřebuje. Kabelka je prostě pro ženu nenahraditelný doplněk a můžeme si říct na rovinu, každá žena jejich vlastní ve svém šatníku určitě více než jednu. Ženy s oblibou kupují kabelky, a to hlavně kvůli tomu, že je to doplněk, který mohou nosit každý den. Často se snaží investovat do kvality a koupí si kvalitní koženou kabelku, která jim umí vydržet i roky, nebo si koupí méně kvalitní, která hodně toho nevydrží. Při výběru kabelky se snaží každá žena sledovat nejen trendy, ale hlavně ji přizpůsobit svému vlastnímu stylu oblékání. Co však v takové kabelce nosí?

Mobil

Jelikož jsme v době, v níž každý z nás vlastní mobil (někdy i dříve než by měl), tak určitě musí být v kabelce i tato nenahraditelná věc. Kabelky v současné době jsou tomuto trendu přizpůsobeny, tedy již téměř v každé najdeme kapsu na mobilní telefon, Už záleží od výrobce, zda je menší nebo větší.

Peněženka 

Tak jako mobil, tak i každý člověk a tedy v našem směřování článku, i žena nosí ve své kabelce peněženku. V tomto případě platí stejné, že některé ženy sahají po kvalitě a volí kvalitní koženou peněženku, která jim vydrží roky, nebo si koupí nějakou levnější verzi, na níž je však znát, že je často nošena. I v tomto případě si koupi peněženky přizpůsobují svým potřebám. Jsou ženy, které potřebují mít extrémně velkou peněženku, ale jsou i ženy, kterým postačí úplná mini verze, kde se jim nepomestí toho hodně. Proto si kupují i ​​takzvané pouzdro na doklady a takto je nosí zvlášť. Často se však může stát, že toto pouzdro s doklady zůstane doma nebo v jiné kabelce právě ve chvíli, kdy je potřebujeme.

Kosmetika

Rady se zkrášlujeme, proto je pro nás zcela přirozené ve své kabelce nosit i základní kosmetiku. Samozřejmě nenosíme celou naši domácí výbavu, ale jsou ženy, které tam mají opravdu toho hodně. Často však dámy mají ve svých kabelkách jen takový základ, jako rtěnku nebo lesk na rty, pudr a deodorant. Je to to nejnutnější, co žena potřebuje, aby se cítila dobře a upravená, někdy i aniž by to použila, ale s pocitem, že to tam opravdu má.

Diář

Diář, kalendář, poznámkový blok je v současnosti již něco, co ženy musí mít ve své kabelce. Doba, ve které momentálně žijeme nás honí různými termíny, jsme neustále v nějakém oběhu a častěji zapomínáme. Proto si potřebujeme značit, zapisovat, plánovat. Právě proto je diář už něco, bez čeho se neobejdeme. Některé ženy mají diář už přímo v mobilu, ale mnoho žen se přiklání tradiční psané formě.

Klíče

Určitě je tam má každá z nás. Pokud to nejsou klíče od auta, tak jsou to klíče od domu, kanceláře nebo práce. Častokrát je zdobí nějaké pamětní přívěsky, kterými si je zdobíme a umíme je snadněji v naší kabelce najít.

Každá žena je jedinečná, proto i vnitřek každé kabelky je jiné. My jsme vám v našem článku nabídli základ, který má žena ve své kabelce. Jsou ženy, které potřebují mít ve své kabelce úplný pořádek a přehled a jsou ženy, které potřebují mít totální chaos a stále se v ní přehrabovat. V tom jsme jiné, v tom jsme jedinečné. Co máte ve své kožené kabelce, vy, milé dámy? Nač jsme zapomněli?

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje