- Komerční sdělení -zeny
FinancePosezení pro větší pracovní nasazení!

Posezení pro větší pracovní nasazení!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte sedavé zaměstnání a pozorujete, že se kvalita a tempo vaší práce snižuje? Na vině nemusí být váš mozek. Za poklesem může stát vaše „kolegyně“ kancelářská židle. Poradíme, jak vybrat takovou, aby vám v práci pomáhala! Držíme se hesla: Kvalita za nízkou cenu!

Sezení na míru

Kvalita kancelářské židle má vliv na vaše psychické i fyzické zdraví. Správné sezení je zárukou, že se cítíte při práci pohodlně a nemusíte se věnovat tomu, že vás bolí záda, chytají křeče do nohou či brní ruce. Výběr kancelářské židle nepodceňujte!

Co musí kvalitní kancelářská židle mít?

Na prvním místě stojí ergonomie. Dobrá kancelářská židle má kvalitní polstrování opěrné části a sedáku. Sedák nesmí tlačit, opěrka musí záda udržet v přirozené poloze. Lepší je, pokud se dá opěrka sklopit, abyste se na židli mohla protáhnout. Výhodou je, pokud je židle vybavena i opěrkou pro hlavu. Další důležitou součástí židle jsou opěrky pro ruce. Měly by být výškově nastavitelné – pokud jsou ruce opřeny o opěrky, měly by při psaní lokty svírat pravý úhel. Důležitá je výšková nastavitelnost židle. Při poloze v sedě je žádoucí, aby vaše chodila byla celou plochou na zemi. Pokud tomu tak není, je třeba si pořídit doplněk v podobě podložky pod nohy. Vaše kancelářská židle musí mít také stabilní podvozek.

Levné a přitom kvalitní!

Podívejte se na tyto levné kancelářské židle a hned zjistíte, že není třeba za kvalitní židli utrácet tisíce korun. Obchod primazidle.cz nabízí klasické i luxusní židle do moderních kanceláří. Kromě nich najdete v nabídce také stylové a praktické konferenční židle.

Proč nakoupit právě zde? Kromě nízké ceny potěší, že nebudete platit poštovné. Většina sortimentu je v obchodě skladem, zboží expedují do 24 hodin. Už zítra tedy začnete nový pracovní den s lepší náladou a zárukou, že se vám bude pracovat pohodlněji!

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje