- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyJaké vybírat vonné svíčky?

Jaké vybírat vonné svíčky?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vonné svíčky jsou nedílnou součástí domácností. Lidé zkrátka milují, když to u nich krásně voní. Proto při nakupování bytových dekorací neodchází z obchodu bez svíčky Candle-Lite nebo Colonial Candle, které se pyšní tím, že dlouho hoří. Při nákupu vonných doplňků je však zapotřebí upnout svou pozornost na složení. Je to zkrátka podobné jako v supermarketech, kde se zase zajímáte o složení jednotlivých potravin. Na trhu se totiž stále objevují verze, které zdraví škodí.

I když si říkáte, že je svíčka jako svíčka, některé při hoření vypouští do ovzduší nebezpečné toxiny. Svou pozornost při nákupu bytového doplňku proto upněte na tři druhy, které jsou naopak zdraví nezávadné. Jsou jimi:

  • Svíčky z včelího vosku
  • Svíčky z palmového oleje
  • Svíčky sójové

Včelí vosk na trhu už dlouhá léta

Co se týče vonných dekorací vyrobených z včelího vosku, musíme konstatovat, že se na trhu nachází už dlouhé roky. Jedná se o jednu z prvních alternativ, která se začala nabízet a dodnes se těší velkou oblíbeností.

Tyto verze svíček při svém hoření nevypouští žádné škodliviny do ovzduší, naopak čistí vzduch, což oceníte nejen alergici, ale také astmatici.

Palmový olej hoří opravdu dlouho

Zdraví nezávadnou, leč bohužel neekologickou alternativou jsou svíčky z palmového oleje. Jejich hlavní předností je, že dlouho hoří a že z nich nejde žádný kouř. Poznáte je především díky jejich krystalickému vzhledu.

I když jsou trochu dražší než klasické parafínové, jejich klady cenu hravě předčí.

Sójové svíčky jsou trendem

Za zmínku však stojí i sójové svíčky, které se dnes těší absolutní popularitě. Může za to fakt, že jsou veganské, na což se dnes slyší. Navíc vydrží hořet opravdu dlouho a opět nevylučují žádné škodlivé látky do ovzduší kolem. Při výběru sázejte ideálně na bio kvalitu.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje