Protein je důležitou živinou pro hubnutí. Dostatek proteinu může zrychlit váš metabolismus, snížit chuť k jídlu a pomoci vám shodit přebytečný tělesný tuk bez ztráty svalové hmoty. Koktejly jsou snadný způsob, jak přidat více bílkovin do vaší stravy a bylo prokázáno, že pomáhají při hubnutí. Pojďme se tedy podívat, jak pomocí proteinové diety můžete rychle zhubnout.

Proteinová dieta

Tyto nápoje smíchané s vodou jsou vhodným doplňkem stravy. Vysoký příjem bílkovin může podpořit váš metabolismus a pomůže vám spálit každý den o něco více kalorií. To je částečně proto, že strava s vysokým obsahem bílkovin – zejména ve spojení s posilováním a cvičením – vám může pomoci vybudovat svaly a opravdu rychle zhubnout.. Je třeba poznamenat, že vaše schopnost získat svalovou hmotu při dietě hubnutí může záviset na množství svalů, které již máte. Protein může také zvýšit metabolismus kvůli množství kalorií potřebných k jeho trávení a metabolizaci. Například 15 až 30 % kalorií bílkovin je spáleno během trávení, zatímco pouze 5 až 10 % kalorií sacharidů a 0 až 3 % kalorií tuku je spáleno také při trávení.

  Když pára, tak jedině zpod poklice!

Jak rychle zhubnout?

Proteinové koktejly jsou pohodlným způsobem, jak zvýšit denní příjem bílkovin. To může pomoci zvýšit odbourávání tuků, zejména z okolí břicha a hýždí. Hubnutí pomocí přísné diety často způsobí ztrátu svalů, které mohou zpomalit váš metabolismus. Díky tomu je snazší získat veškerou váhu zpět (a více). Vysoký příjem bílkovin v kombinaci se silovým tréninkem může pomoci zabránit ztráty svalové hmoty.

Keto dieta

Dobrým způsobem, jak začít, je vyzkoušet Keto dietu, která je přímo dělaná na proteinové hubnutí. Tato dieta právě nabízí zmiňované koktejly, ale pokud byste chtěli opravdu rychle zhubnout, je možné si zakoupit celý jídelníček. Ať už dáváte přednost proteinovým omeletám, kaším, dezertům, pečivu, těstovinám nebo polévkám. Vše je upraveno tak, aby byl účinek maximální

Post by admin

Comment(0)