- Komerční sdělení -zeny
BydleníStřihy Burda nikdy nemohou vyjít z módy

Střihy Burda nikdy nemohou vyjít z módy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jsem vyučenou švadlenou a asi jako téměř každá čerstvá švadlena, jsem kdysi dávno začínala své první šaty, sukně i svetry zhotovovat tak, jak tenkrát udávaly vynikající střihy Burda. Od té doby, kdy jsem se poprvé „naučila“ na těchto střizích šít, jsem stále více zapojovala svou fantazii a tvořila vlastní velmi novátorské střihy, kterými jsem poté obdarovávala své nejbližší. Dnes již jsem v důchodu a času mám takříkajíc na rozdávání. Tudíž jsem se začala šití na plný úvazek opět věnovat, ovšem pouze doma. A opět jsem se vrátila, k dnes již velmi moderním střihům Burdy, které jsou prostě skvělé.

Střihy Burda, návod a špetka fantazie stojí vždy za skvělým dílem

Vše, co potřebuji ke své aktuální práci, jsou nové střihy Burda, návod jak na ně a také trocha té fantazie, která vždy stojí za perfektním výsledkem. Jak řekla má dcera, mám dle jejích slov doslova pozlacené ruce, jelikož se sama do mých výtvorů obléká a tvrdí, že bych mohla konkurovat i těm nejluxusnějším butikům v Praze. Možná ano a možná také ne. Práce, kterou si doma vytvářím, mě jednoduše baví. A jsem ráda, že mám své příznivce nejen v řadách své rodiny, nýbrž i přátel, kteří mé výtvory rovněž milují. Nevím, jak dlouhou se šití budu moci věnovat, ovšem jedno vím jistě, a sice že mě tato práce naplňuje a jsem po ni, takříkajíc zrozená.

Děti jsou z mých výtvorů unešené

Když jsem viděla, jaké střihy Burda pro děti připravil, nevěřila jsem svým očím. Dříve takovýchto krásných výtvorů příliš k dostání nebylo a o to víc mě práce na dětských hračkách, pyžamech, tričkách a čemkoliv jiném, naplňuje radostí a štěstím. Děti jsou z hraček, které jsem podle těchto nadčasových střihů vytvořila, doslova unešené. Jen ta nejmenší Rozárka, které jsem nedávno šila usínáčka do postýlky, ještě nemůže můj výtvor okomentovat, ovšem věřím tomu, že to nebude příliš dlouhou trvat. Rozárka je totiž velmi šikovné a vnímavé miminko. Už se těším, až jí ušiji její první zimní kabátek.

Mohlo by se vám líbit

Správně pasující plachta na autě má velký význam

Autoplachta je originálním a věrným pomocníkem, který ochrání váš vůz před nepřízní počasí, ale i prachem. Pomůže lidem, kteří...

Čím je filtrovaná voda jiná?

Žijeme v zemi, kde pitná voda teče z kohoutku a je běžně dostupná, kdykoliv chceme. Přesto stále více lidí...
- Komerční sdělení -zpravy

Zahradní domky a jejich trendy

Pokud máte větší pozemek a zahradu, je určitě pro vás aktuálně řešit i otázku zahradního domku. Taková řešení jsou...

Už jste četli?

Správně pasující plachta na autě má velký význam

Autoplachta je originálním a věrným pomocníkem, který ochrání váš...

Čím je filtrovaná voda jiná?

Žijeme v zemi, kde pitná voda teče z kohoutku...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje