- Komerční sdělení -zeny
BydleníStřihy Burda nikdy nemohou vyjít z módy

Střihy Burda nikdy nemohou vyjít z módy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jsem vyučenou švadlenou a asi jako téměř každá čerstvá švadlena, jsem kdysi dávno začínala své první šaty, sukně i svetry zhotovovat tak, jak tenkrát udávaly vynikající střihy Burda. Od té doby, kdy jsem se poprvé „naučila“ na těchto střizích šít, jsem stále více zapojovala svou fantazii a tvořila vlastní velmi novátorské střihy, kterými jsem poté obdarovávala své nejbližší. Dnes již jsem v důchodu a času mám takříkajíc na rozdávání. Tudíž jsem se začala šití na plný úvazek opět věnovat, ovšem pouze doma. A opět jsem se vrátila, k dnes již velmi moderním střihům Burdy, které jsou prostě skvělé.

Střihy Burda, návod a špetka fantazie stojí vždy za skvělým dílem

Vše, co potřebuji ke své aktuální práci, jsou nové střihy Burda, návod jak na ně a také trocha té fantazie, která vždy stojí za perfektním výsledkem. Jak řekla má dcera, mám dle jejích slov doslova pozlacené ruce, jelikož se sama do mých výtvorů obléká a tvrdí, že bych mohla konkurovat i těm nejluxusnějším butikům v Praze. Možná ano a možná také ne. Práce, kterou si doma vytvářím, mě jednoduše baví. A jsem ráda, že mám své příznivce nejen v řadách své rodiny, nýbrž i přátel, kteří mé výtvory rovněž milují. Nevím, jak dlouhou se šití budu moci věnovat, ovšem jedno vím jistě, a sice že mě tato práce naplňuje a jsem po ni, takříkajíc zrozená.

Děti jsou z mých výtvorů unešené

Když jsem viděla, jaké střihy Burda pro děti připravil, nevěřila jsem svým očím. Dříve takovýchto krásných výtvorů příliš k dostání nebylo a o to víc mě práce na dětských hračkách, pyžamech, tričkách a čemkoliv jiném, naplňuje radostí a štěstím. Děti jsou z hraček, které jsem podle těchto nadčasových střihů vytvořila, doslova unešené. Jen ta nejmenší Rozárka, které jsem nedávno šila usínáčka do postýlky, ještě nemůže můj výtvor okomentovat, ovšem věřím tomu, že to nebude příliš dlouhou trvat. Rozárka je totiž velmi šikovné a vnímavé miminko. Už se těším, až jí ušiji její první zimní kabátek.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje