- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTipy na luxusní vánoční dárky pro přítele

Tipy na luxusní vánoční dárky pro přítele

-

- Komerční sdělení -aktuality

Bráníte se tomu sice zuby nehty, nicméně rok s sebou nese tradiční milník v podobě Vánoc. A na vás je jako již tradičně pokusit se odhadnout, co by tak vaše bližní pod nazdobeným jehličnanem udělalo vašim bližním radost.

Děti poctivě napsaly dopis Ježíškovi již v polovině října, partnera se ke stejnému kroku snažíte přimět marně. Musíte tedy zapojit vlastní fantazii. Nebo jsou společné děti zatím hudbou budoucnosti, protože spolu krátce randíte a zatím se příliš dobře neznáte? Marně si tak lámete hlavu, jak muži udělat radost. Pokud nechcete, aby se pohodový večer změnil v katastrofu završenou křečovitým úsměvem a rozbalenými ponožkami, jak na to? Dopřejte svému muži luxus v podobě parfému.

I muži májí rádi luxus

Výběr parfému přitom není tak obtížný, jak se zdá. Stačí se nenápadně vydat na obhlídku poličky v koupelně. Podle exponátů, které tam najdete, snadno odhalíte vkus svého protějšku. Už spolu nějaký ten pátek žijete nebo si dokonce váš milý oblíbil parfém, který jste mu sama pořídila a pravidelně jej používá? V tom případě znáte jeho vkus naprosto dokonale a odhadnete, které květiny nebo dřeva vašemu muži voní.

Cílem samozřejmě pak není koupit dokonalou napodobeninu oblíbené vůně. V rámci složení zkuste koupit parfém co nejpodobnější. V případě, že si nejste jistá, rozhodně si nechte v obchodě poradit. Jedním z takových luxusních tipů může být například pánská vůně Christian Dior Fahrenheit. Jedná se o vůni s vanilkovým základem, který se propojuje s mandarinkou a lékořicí. Výsledek zanechá nezapomenutelný dojem a hodí se pro všechny sebejisté muže.

Versace Eau Fraiche For Man se naopak hodí pro moderní muže vyznávající eleganci. Opravdový přepych voní po smokvoňovém dřevu, ambře a pižmu, které jsou základními složkami tohoto parfému.

Luxusní dárky pro muže, parfém je jasnou volbou. Pamatujte si při jeho nákupu, že vždy by měl ladit s osobností svého nositele. A potažmo samozřejmě i s dalšími vůněmi, které používá v podobě například sprchového gelu.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje