- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTipy na luxusní vánoční dárky pro přítele

Tipy na luxusní vánoční dárky pro přítele

-

- Komerční sdělení -aktuality

Bráníte se tomu sice zuby nehty, nicméně rok s sebou nese tradiční milník v podobě Vánoc. A na vás je jako již tradičně pokusit se odhadnout, co by tak vaše bližní pod nazdobeným jehličnanem udělalo vašim bližním radost.

Děti poctivě napsaly dopis Ježíškovi již v polovině října, partnera se ke stejnému kroku snažíte přimět marně. Musíte tedy zapojit vlastní fantazii. Nebo jsou společné děti zatím hudbou budoucnosti, protože spolu krátce randíte a zatím se příliš dobře neznáte? Marně si tak lámete hlavu, jak muži udělat radost. Pokud nechcete, aby se pohodový večer změnil v katastrofu završenou křečovitým úsměvem a rozbalenými ponožkami, jak na to? Dopřejte svému muži luxus v podobě parfému.

I muži májí rádi luxus

Výběr parfému přitom není tak obtížný, jak se zdá. Stačí se nenápadně vydat na obhlídku poličky v koupelně. Podle exponátů, které tam najdete, snadno odhalíte vkus svého protějšku. Už spolu nějaký ten pátek žijete nebo si dokonce váš milý oblíbil parfém, který jste mu sama pořídila a pravidelně jej používá? V tom případě znáte jeho vkus naprosto dokonale a odhadnete, které květiny nebo dřeva vašemu muži voní.

Cílem samozřejmě pak není koupit dokonalou napodobeninu oblíbené vůně. V rámci složení zkuste koupit parfém co nejpodobnější. V případě, že si nejste jistá, rozhodně si nechte v obchodě poradit. Jedním z takových luxusních tipů může být například pánská vůně Christian Dior Fahrenheit. Jedná se o vůni s vanilkovým základem, který se propojuje s mandarinkou a lékořicí. Výsledek zanechá nezapomenutelný dojem a hodí se pro všechny sebejisté muže.

Versace Eau Fraiche For Man se naopak hodí pro moderní muže vyznávající eleganci. Opravdový přepych voní po smokvoňovém dřevu, ambře a pižmu, které jsou základními složkami tohoto parfému.

Luxusní dárky pro muže, parfém je jasnou volbou. Pamatujte si při jeho nákupu, že vždy by měl ladit s osobností svého nositele. A potažmo samozřejmě i s dalšími vůněmi, které používá v podobě například sprchového gelu.

 

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje