- Komerční sdělení -zeny
PředplatnéZrcadlové skříňky by neměly chybět v žádné koupelně

Zrcadlové skříňky by neměly chybět v žádné koupelně

-

- Komerční sdělení -aktuality

Výběr zrcadla a zrcadlové skříňky do koupelny není zas tak jednoduchý, jak by se na první pohled zdálo. Tento výběr totiž můj si musíte přizpůsobit nejenom velikosti vaší koupelny, ale také rozmístění ostatního nábytku či dopadu denního světla. Rádi vám poradíme, jak na to.

Zrcadlo v koupelně má hodně funkcí

Tou hlavní, a samozřejmou funkcí je kontrola vašeho obrazu a pro ženy samozřejmě nezbytnost při každodenní úpravě.  Koupelna a zrcadlo jdou v podstatě ruku v ruce – nikdo z nás si nedovede koupelnu bez zrcadla představit.

Nicméně tohle není jediná výhoda zrcadla – pokud si pohrajete s umístěním světel, pomocí zrcadla dokážete svou koupelnu celkově rozzářit, jelikož zrcadlo dokáže zlomit světlo i do takových míst kam byste jinak museli umístit další světelný zdroj.

Úspora místa

Pokud máte malou koupelnu, hraje v ní každý centimetr svou důležitou roli. Proto je nejvhodnější variantou si pořídit zrcadlové skříňky, které vám tento cenný úložný prostor nabídnou. Jednoduše zde schováte kosmetiku, hygienické potřeby jiné věci, které každodenně používáte. Oblíbenou variantou jsou zrcadlové skříňky s osvětlením, které dokáží doladit designový interiér.

Velikost skříňky

Samozřejmě nemůžete do malé koupelny pořídit jednu velkou skříňku a nedat tak možnost žádnému jinému nábytku. Vždy musíte přizpůsobit její rozměry koupelně. Musíte myslet nejenom na šířku a výšku, ale hlavně na hloubku, aby se vám do ní vlezlo co nejvíce věcí.

Zrcadlová skříňka? Jedině s osvětlením!

Pokud chcete, aby vaše nová skříňka byla nejenom praktická, ale zároveň dodala koupelně moderní nádech a design, vsaďte na osvětlení pomocí LED pásek. Pokud máte malou koupelnu, dejte přednost závěsnému nábytku – nejenom, že se dá jednoduše stěhovat, ale také je snazší na údržbu.

Také už se těšíte na svou novou koupelnu?

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje