- Komerční sdělení -zeny
ZdravíNeutrácejte zbytečně za léky – ušetřete, a ještě si...

Neutrácejte zbytečně za léky – ušetřete, a ještě si zjednodušte nákup!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Také se vám protáčí panenky, když vám lékárnice řekne výslednou částku za nákup vašich léků? Proč utrácet tolik? Víte, kdo cenu léků stanovuje? V prvé řadě je to Státní ústav pro kontrolu léčiv, dále výrobce a samotná lékárna. A je to právě lékárna, která cenu léků „vyšroubuje“, jelikož má samozřejmě další výdaje s platy svých zaměstnanců a s energiemi – což se samozřejmě na cenách léků musí odrazit.

Nakupujte léky bez předpisu jednodušeji

Jak tuto situaci vyřešit? Odpověď je jednoduchá – navštivte internetovou lékárnu. Zde najdete veškeré léky bez předpisu, a nejenom je. Samozřejmostí jsou i další produkty, které byste v kamenné lékárně ani nenašli – jako například dezinfekce, všemožná kosmetika, potřeby pro maminky a děti či dokonce výživu pro své domácí mazlíčky a spoustu dalších výrobků. Vše samozřejmě citelně levněji, než v lékárně – přesvědčte se sami!

Volně prodejná léčiva v akci

Ty nejlepší internetové lékárny mají samozřejmě kolonku „Akční nabídka“, ve které objevíte volně prodejná léčiva v akci. Jste si jisti, že vám v lékárničce nic nechybí? Mrkněte na tuto nabídku a jistě najdete něco, co v lékárničce nemáte – a co byste mohli jednou akutně potřebovat. A takový nákup narychlo v kamenné lékárně se dokáže pěkně prodražit, když připočítáte ještě výdaje na cestu do lékárny na poslední chvíli. Přemýšlejte dopředu a ušetřete!  

Volně prodejné léky

Bohužel, pokud vás napadl zákeřnější bacil a vy máte například ukázkovou angínu, návštěvy lékaře a kamenné lékárny se nevyhnete. V takovém případě nepotřebujete volně prodejné léky, ale spíše antibiotika či jiné léky na předpis, které se, bohužel, v internetové lékárně prodávat nemohou. Nicméně nákup podpůrných vitamínů, minerálů či doplňků stravy, které vám dodají energii a vše, co vaše nemocné tělo mimo prášků na předpis potřebuje, nechte již na online nákupu.

Je to prosté – rychlé, jednoduché, na jednom místě – co víc si přát?

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje