Tato nová metoda představuje možnost šetrného, neinvazivního liftingu obličeje, který vyhlazuje povislou kůži čelisti a podbradku, zpevňuje kontury obličeje, odstraňuje vrásky a podoční váčky, dokáže zvednout linii obočí a vyhladit krk a dekolt. To všechno je Ulthera – ultrazvuková metoda neinvazivního liftingu obličeje.

A jak to vlastně funguje?

Ulthera působí na spodní vrstvy kůže (tzv. platysmy) intenzivním frakčním mikro-fokusovaným ultrazvukem.  Vlastně působí v subdermální struktuře zvané „SMAS“. Tam s využitím ultrazvukové aplikační koncovky dodává vícenásobné pásy energie do různých hloubek kůže, čímž vytváří 3D matrici termálních koagulačních bodů v konkrétních požadovaných místech a hloubkách. To působí jako neokolageneze, kdy se pokožka napne, zpěvní, a tím viditelně omladí. Navíc se využívá přirozené regenerativní schopnosti lidského organismu a hlavně tzv. svalové paměti pokožky, kdy se obnovuje původní podpůrnost tkáně.

A jaké jsou výhody této metody?

Je neinvazivní, není nutná anestezie, hospitalizace, ani pozdější rekonvalescence. Působí hloubkově bez porušení pokožky, čímž podporuje tvorbu kolagenu a výsledný liftingový efekt, který působí až tři roky. Během zákroku na monitoru lékař sleduje, kde se právě pohybuje, a kam cílí.

  S Novodobou sanitkou nemusíte řešit, jak se dopravit k lékaři

Tuto metodu liftingu provádí například klinika Altos Praha. Výsledky jsou patrné již po dvou až třech měsících po podstoupení zákroku. Během následujících tří měsíců se pak dále vyvíjí a dochází k viditelnému lepšení, postupnému vytvoření nových kolagenových struktur, zpevní se měkká tkáň obličeje a vyhladí vrásky. Zároveň se zvyšuje elasticita kůže, vyhlazují se záhyby a mizí povislá kůže u očních víček. Rozhodně doporučujeme absolvovat nezávaznou konzultaci a poradit se, zda je právě pro vás zákrok vhodný.

Post by admin

Comment(0)