- Komerční sdělení -zeny
ZdravíMagazín pro zdravý život

Magazín pro zdravý život

-

- Komerční sdělení -aktuality

Přemýšleli jste někdy nad tím, co vlastně znamená spojení zdravý život. Když se nad tím více zamyslíte, zjistíte, že ho není možné definovat pár slovy. Ideálně by mělo jít o rovnováhu těla a mysli, jenže to není zdaleka tak jednoduché, jak jednoduše to zní.

ovoce_hubnuti_nahledovy-335x180

Magazín pro zdravý život si je těchto věcí dobře vědom. Proto nová témata, která neustále přináší nejsou zaměřená jen jedním směrem. Samozřejmě, že mnoho prostoru věnuje například sportování, které je základem správného životního stylu ve spojení s naším tělem. Přináší tipy jak začít od nuly, zařídit si třeba vlastní posilovnu, dodržovat pitný režim, správně se stravovat atd. Zároveň se ale neupíná pouze na správné cvičení a zdravé jídlo. Moc dobře si uvědomuje, že zdravý život ovlivňují také vnější faktory, které dotvářejí naší psychickou kondici. Ptá se a zároveň odpovídá, jak pomoci i v této oblasti. Osvětluje jak nezanedbatelný přínos a vliv může mít místo ve kterém žijeme. Jak ovlivnit jeho celkovou energii, co je principem k dotvoření vyrovnaného prostoru kde trávíme většinu času. Jak vhodně můžeme třeba zkombinovat barvy v našem domově, přetvořit energii bytu, nebo kterou květinu zvolit pokud si přejete mít doma zeleň, nemáte však čas na to být přímo zahradníkem.

To a mnohem víc najdete v tomto magazínu. Články podporují zdravý životní styl, přesto se neomezují jen na ohraná a nezáživná témata, která by hlásala stále stejné tipy ve stylu  jaké cviky musíte denně udělat a kolik kalorií maximálně smíte za den dostat do těla. Naopak se velmi úspěšně snaží zajímavou a zábavnou formou šířit informace a zkušenosti těch, kteří jsou odborníky v oborech jako je lifestyle, sport, zdravá výživa, hubnutí i cvičení. Bere totiž životní styl jako celek, spojení těla i duše. Uvědomuje si, že jedině tímto přístupem je možné skutečně plnohodnotně a zdravě žít.  A nebrání se ani novým postřehům, v případě, že máte k tématu chuť cokoli sdělit, stačí napsat zprávu redakci. I Vy se tak můžete ještě o něco aktivněji zapojit do zdravého života.

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje